Na antenie:

Popularna, londyńska sieć kawiarni w Polsce. EL&N London jest już Warszawie

Materiały prasowe
1 min. czytania
09.10.2023 12:00
Zareaguj Reakcja

Z Londynu do Warszawy!  Popularna, instagramowa sieć kawiarni - EL&N London otworzyła swoją pierwszą lokalizację w Warszawie. Gdzie jej szukać?

Wnętrze EL&N London w Warszawie
fot. Materiały prasowe

Słynna sieć lifestylowych kawiarni z Wielkiej Brytanii, znana z innowacyjnego menu, wyjątkowego stylu i najlepszej kawy, otworzyła drzwi do kolejnej swojej kawiarni, tym razem w Warszawie. W towarzystwie mediów oraz najpopularniejszych influencerów świętowano otwarcie nowej lokalizacji. Wśród zaproszonych osób pojawiły się między innymi: Angelika Mucha (littlemooonster96), Aleksandra Furka (olciiak), Patryk Zapała (colorowyy), Kuba Grochmalski oraz Monika Lewczuk.

Kawiarnia EL&N (skrót od: Eat, Live & Nourish) działa już w trzydziestu czterech lokalach na całym świecie, m.in. w Mediolanie, Paryżu, czy Dubaju. Teraz oficjalnie otworzyła swoje drzwi w Polsce, w sobotę, 14 października w centrum handlowym Westfield Arkadia.

Wyjątkowo fotogeniczna przestrzeń kawiarni inspirowana jest stylowym wnętrzem dworca z początków ubiegłego stulecia. Różowo-zieloną przestrzeń wypełniają elementy będące wspaniałym tłem do zdjęć. Znajdziemy tu m.in. przedział dawnego wagonu kolejowego, kasę biletową, czy ikoniczne neonowe slogany marki na ścianach.

W menu dostępne są serwowane przez cały dzień kultowe dania idealne na śniadania i brunch, a także szeroki wybór kaw, ciast, deserów i bajecznie kolorowych mocktaili i smoothies. Nie zabraknie także ulubionych na świecie pozycji z menu EL&N London, takich jak Spanish Latte czy tort Dulce de Leche.

– Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy świętować nasze pierwsze otwarcie w Polsce, w Westfield Arkadia. Przywozimy do Warszawy kawałek Londynu dzięki naszym wyjątkowym wnętrzom, wraz z niesamowitym menu – mówi założycielka EL&N, Alexandra Miller.