Na antenie:

7. finałowa edycja Win:Win. Wernisaż psich portretów Michała Torzeckiego

Materiały prasowe
2 min. czytania
28.11.2023 12:00
Zareaguj Reakcja

Michał Torzecki oraz firmy Daftcode i Psi Bufet zapraszają na wernisaż charytatywny psich portretów pod hasłem „Sztuka pomagania czworonogom”. 

Akcja Win:win
fot. materiały prasowe

Tegoroczna, siódma edycja Win:Win będzie zwieńczeniem wieloletniego cyklu charytatywnych wydarzeń, wspierających psiaki ze schroniska.

Win:Win to wspólna inicjatywa artysty Michała Torzeckiego i firmy technologicznej Daftcode. Tym razem wernisaż odbędzie się 30 listopada 2023 r. w pięknej przestrzeni na ulicy Nowy Świat 63. Michał i jego goście malują portrety psich podopiecznych Schroniska w Korabiewicach Viva, które następnie warszawiacy mają szansę podziwiać podczas wyjątkowego wernisażu. Goście wydarzenia mogą nie tylko nabyć obrazy, ale także poznać psiaki osobiście, a nawet rozpocząć ich proces adopcyjny. Co więcej, każdy adoptujący otrzymuje w prezencie portret swojego nowego pupila. Stąd właśnie nazwa Win:Win – psy z Korabiewic wygrywają pomoc finansową i nowe domy, a wspierający czworonożnych przyjaciół na całe życie. Dodatkowo dzięki zaangażowaniu partnerów na wernisażu można będzie kupić gadżety z psimi podobiznami, czy też wziąć udział w loterii. Wszystkie zebrane środki trafiają do schroniska, dla którego – szczególnie w okresie zimowym – finansowe wsparcie jest bardzo potrzebne. Przez 6 edycji zebraliśmy już łącznie ponad 220 000 zł!

– Widzimy, jak wernisaż ma ogromny wpływ na promocję adopcji psów. Dodatkowo psy na event dobierane są tak, aby faktycznie czuły się dobrze z ludźmi, miały odpowiednich wolontariuszy, którzy dbają o ich komfort i bezpieczeństwo, bo te kwestie są dla nas najważniejsze – powiedziała Irena Kowalczyk-Ornowska ze schroniska w Korabiewicach i dodała: – Dajemy tym psom szansę, której nie miałyby bez takich eventów. Dzięki tej akcji wiele psów znalazło swój bezpieczny dom.

Wydarzenie objęte Honorowym Patronatem Prezydenta m.st. Warszawy

Partnerzy wydarzenia:

  • Psi Bufet
  • Pinswear
  • Green Paw
  • Lilly Pet Shop
  • Lillabel Petbrand
  • Winnica Silesian
  • Psiemiana

Link do bieżącej edycji wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/2250179861854539/
Link do filmu podsumowującego z zeszłorocznej edycji: https://fb.watch/nvO1t9rCdX/
Zdjęcia z różnych edycji: szukaj na stronie Win:Win relacje