Michał Wiśniewski jako "Typowy Janusz" w teledysku innego artysty. Jesteśmy w szoku

27.06.2019 09:52

fot: Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Czegoś takiego się nie spodziewaliśmy! Michał Wiśniewski wystąpił w teledysku "Janusz i Grażyna" do piosenki Artura Gotza. Jesteśmy zmieszani.

Michał Wiśniewski lubi zaskakiwać. Zwłaszcza, gdy chodzi o wyraz artystyczny. Muzyk znany jest ze swoich performance'ów na scenie. Teraz zaskoczył nas czymś zupełnie innym. Michał Wiśniewski wystąpił w teledysku innego wokalisty. Artur Gotz znany jest przede wszystkim widzom srebrnego ekranu. Występuje też na deskach teatralnych, a od pewnego czasu tworzy muzykę w bardzo oryginalnej odmianie popu. "Janusz i Grażyna" to jego najnowsza piosenka.

Zobacz także: Michał Wiśniewski oburzył wszystkich ostatnim koncertem. Seksistowskie żarty w kierunku wokalistki to dopiero początek

Michał Wiśniewski w teledysku "Janusz i Grażyna"

"Typowy Janusz" to zjawisko znane doskonale w sieci. Teraz Artur Gotz postanowił wykorzystać je w swojej najnowszej piosence. 

Utwór "Janusz i Grażyna" to piosenka stworzona z przymrużeniem oka. Proste słowa i wpadająca w ucho melodia to dopiero początek. Najlepszy jest teledysk!

W klipie do piosenki Michał Wiśniewski gra "Typowego Janusza". W rolę "Typowej Grażyny" wciela się natomiast Sabina Michalska, aktorka młodego pokolenia. W teledysku widzimy Janusza siedzącego w fotelu i oglądającego swoje odbicie w telewizji. 

Scenarzystą i reżyserem teledysku jest Maciej Archon Michalski, który realizował już klipy dla takich artystów jak: Justyna Steczkowska, Anita Lipnicka oraz De Mono. Jak podoba wam się jego najnowsze dzieło? Naszym zdaniem między awangardą a kiczem jest cienka granica.

Zobacz także: Dominika Tajner pierwszy raz tak szczerze o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim. "Od dawna nie było najlepiej"

Michał Wiśniewski zaszalał z imionami dla dzieci. Te gwiazdy poszły tym samym tropem.

Oceń artykuł
Komentarze
Przeczytaj więcej
Przejdź na stronę główną