Zdjęcia nagich sportsmenek pokazują, jak zachowuje się ciało podczas wysiłku fizycznego

Paulina Szestowicka 18.07.2016
Nagie sportsmenki w The Body Issue
Fotografia: materiały prasowe

Fotografie znanych gwiazd sportu są wprost przepiękne. I nie ma w nich ani krzty wulgarności. 

Co roku jest wydawany numer specjalny magazynu amerykańskiej stacji telewizyjnej ESPN, "The Body Issue ESPN". Na jego łamach jest prezentowane piękno nagich ciał sportowców. Każda z fotografii jest robiona w taki sposób, żeby głównie pokazać mięśnie wytrenowane przez sport, a nie skupiać się na samej nagości. 

W tegorocznej edycji wystąpiły reprezentantka USA w biegu z przeszkodami Emma Coburn, bokserka Claressa Schields, siatkarki Christen Press i April Ross, mistrzynia szermierki Nzingha Prescod, koszykarka Ellena Delle Donne, surferka Courtney Conlogue, pływaczka Alyssa Seely i gwiazda wrestlingu Adeline Grey. Każde zdjęcie jest wyjątkowe i zrobione z najwyższą starannością o detale. Można śmiało powiedzieć, że chyba każdy sportowiec chciałby wziąć udział w tym projekcie.

W poprzednich latach na łamach magazynu można było podziwiać między innymi Venus Williams i Angel McCoughtry. Udział w sesji wzięła też Agnieszka Radwańska, która pozowała pływając na dmuchanym materacu na basenie. Fotografie wzbudziły wiele kontrowersji, zwłaszcza w środowiskach chrześcijańskich - tenisistka została nie wykluczona z akcji "Nie wstydzę się Jezusa".

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów