Trenerka zdradza zaskakujący sposób na jędrne pośladki. Jej zdjęcia "przed" i "po" robią w sieci furorę

Anna Respondek 15.02.2018
Marta Mielczarska
Fotografia: Instagram/martamielczarskaa

Według trenerki, aby mieć jędrne pośladki, trzeba robić te dwie rzeczy. Sposób, którym się podzieliła, wypróbowała sama na sobie. 

Jędrne i sprężyste pośladki to marzenie wielu kobiet. Nie chodzi oczywiście o pupę w typie Kim Kardashian, ale o pięknie wyglądające pośladki, które będzie można podkreślić wieloma ciekawymi stylizacjami. 

Zobacz także: Wystarczą 3 minuty dziennie, aby wyszczuplić uda i łydki

Ze względu na niezliczoną liczbę pytań i komentarzy w tym temacie postanowiła wypowiedzieć się trenerka fitness i dietetyczka polskiego pochodzenia Marta Mielczarska, która na co dzień pracuje w San Diego. Według niej, aby osiągnąć wymarzony efekt, należy spełnić dwa warunki. Ćwiczyć i zastosować odpowiednią dietę. Wbrew pozorom nie chodzi jednak o głodzenie się, a o przyjmowanie odpowiedniej i to wcale nie małej dawki kalorii. 

Nie mogę zliczyć ilość pytań, jakie dostaję, w których pytacie o to "jak zrobić pupę?". Cóż, po pierwsze musisz zastosować dietę i jeść naprawdę dużo. Aby zbudować masę mięśniową potrzebna jest nadwyżka kalorii. Po drugie ważny jest odpowiedni plan treningowy - napisała. 

Mielczarska uważa, że aby mieć jędrne pośladki i dobrze je wyrzeźbić należy ćwiczyć trzy razy w tygodniu i zdecydowanie przestać się głodzić. W poście pod zdjęciem przedstawiającym jej przemianę zapewniła, że to jedyny sposób. Jak przekonuje, sama kiedyś jadła jedynie 1800 kalorii dziennie, teraz stara się przyjąć ich aż 2200. 

Fani komentują wygląd Mielczarskiej

Zdjęcia polskiej trenerki robią w sieci furorę i zbierają tysiące komentarzy. Wiele internautek stwierdza, że chciałoby wyglądać tak jak ona. 

Chcę żeby moje ciało tak wyglądało. Jak ty to robisz?

Inspirujesz!

To się nazywa niezwykła przemiana - zachwycali się. 

A Wam, jak się podoba figura trenerki? 

Zobacz także: Naukowcy powiedzieli, ile dziennie trzeba ćwiczyć, aby schudnąć

pupa
Fotografia: Instagram/martamielczarskaa
pupa1
Fotografia: Instagram/martamielczarskaa
pupa12
Fotografia: Instagram/martamielczarskaa
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów