Paulina Sykut-Jeżyna nie oszczędza się na siłowni! Zdradziła, jak wygląda jej typowy trening

Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła, jak wygląda jej trening na siłowni.
Fotografia: Instagram/paulinasykutjezyna

Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła, jak wygląda jej rutynowy trening na siłowni. Gwiazda wkłada wiele sił w to, by jej ciało było szczupłe i sprawne.

Paulina Sykut-Jeżyna zachwyca nienaganną, wysportowaną sylwetką. Dziennikarka wielokrotnie chwaliła się w mediach społecznościowych swoimi treningami na siłowni i ich efektami. Wiele kobiet chciałoby pójść w jej ślady i również wprowadzić w życie pewne zdrowe nawyki. Teraz mają taką możliwość - prezenterka w relacji na InstaStory zaprezentowała kilka ćwiczeń, które sama wykonuje.

Jak trenuje Paulina Sykut-Jeżyna?

Paulina Sykut-Jeżyna trenuje pod okiem trenerki personalnej, Karoliny Polis. Czujne oko zawodowca pomaga jej wykonywać ćwiczenia poprawnie, a także unikać błędów i kontuzji.

Na opublikowanym InstaStory Paulina pokazała, że daje z siebie wszystko na treningach. Nie pomija powtórzeń i nie przerywa, mimo że zmęczenie daje jej się we znaki. Podczas ćwiczeń stara się rozwijać wszystkie partie ciała - zarówno nogi i pośladki, jak i brzuch czy plecy. Często wykonywanymi ruchami w jej repertuarze są: przysiady, wymachy nogami, wykroki i plank. Dziennikarka większość aktywności fizycznej realizuje na siłowni, czasem jednak decyduje się na inne formy, takie jak bieganie i jazda na rowerze.

W kwestiach diety jej największą mentorką jest Anna Lewandowska.

Ania ma bardzo dużą wiedzę jeżeli chodzi o żywienie i dietę. Zawsze korespondujemy na ten ten temat. Ania zawsze mi podsyła jakieś artykuły. Zawsze jest chętna do tego by doradzić i coś tam wspomóc, więc bardzo doceniam jej pomoc - przytacza wypowiedź gwiazdy portal myfitness.gazeta.pl.

Podoba wam się figura Pauliny Sykut-Jeżyny?

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna w swetrze za 159 zł. Idealne rozwiązanie na zimę!

Jaki film powinieneś obejrzeć na święta? Odpowiedz na kilka pytań i poznaj odpowiedź!

"Grinch: Świąt nie będzie"
Rozwiąż quiz

Jaki film powinieneś obejrzeć w święta?

"Grinch: Świąt nie będzie"

1. Jaki jest twój ulubiony gatunek filmowy?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów