Nadzy sportowcy pokazują, jak różny może być ideał wysportowanego ciała

Martyna Kraus 19.07.2016
Nathan Adrian
Fotografia: materiały prasowe

Znani sportsmeni rozebrali się na łamach wydania specjalnego magazynu "The Body Issue".

Nieodłączną częścią naszej kultury jest fascynacja ciałem i powszechne uwielbienie dla super bohaterów, których realnym wcieleniem są sportowcy. Ich wygląd i muskularna sylwetka to pierwsze na co zwracamy uwagę.

Każdego roku ESPN wydaje numer specjalny magazynu "The Body Issue". Do udziału w specjalnej sesji zdjęciowej są zapraszane światowego formatu gwiazdy sportowe. Fotografie oddają hołd pięknu wysportowanego ciała i pokazuje, jak bardzo sylwetki sportowców mogą się od siebie różnić. W tym roku udział w projekcie wzięli Chris Mosier, Ryan Dungey, Jake Arrieta, Von Miller, Conor McGregor, Antonio Brown, Greg Louganis, Nathan Adrian, Vince Wilfork i Dwyane Wade.

Bałem się rozbierać przed innymi, bałem się, że będą mnie oceniać. Dla mnie pokonanie tego strachu jest największym osiągnięciem. Ludzie patrzą na mnie i zastanawiają się: "Jak on może mieć kompleksy?". Cóż, tak wygląda prawdziwe życie. Jestem tylko człowiekiem, zmagam się z takimi problemami, jak większość z nas - powiedział Dwyane Wade.

Tegoroczne wydanie przejdzie do historii jako pierwsze, w którym wystąpił sportowiec transgender. Chris Mosier to amerykański duathlonista, który swoją obecnością w "The Body Issue" 2016 pokazuje, jak różne oblicza może mieć ciało sportsmena. 

Zobacz nagich sportowców w "The Body Issue"

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów