Ta Niemka uznawana jest za najseksowniejszą lekkoatletkę na świecie! Szykuje się do Olimpiady

Alica Schmidt w topie i krótkich spodenkach na bieżni
Fotografia: CEN/@alicasmd/EAST NEWS

Alica Schmidt to niemiecka lekkoatletka, która w tym roku zamierza wystartować na igrzyskach olimpijskich. Została okrzyknięta najseksowniejszą lekkoatletką na świecie.

Alica Schmidt ma zaledwie 21 lat, a na swoim koncie już wiele sukcesów sportowych. Niemiecka lekkoatletka kocha sport i to jemu poświęca się całkowicie, choć bez wątpienia mogłaby robić karierę również jako modelka. Nic więc dziwnego, że została okrzyknięta przez media jako najseksowniejsza lekkoatletka na świecie. Alica jednak się tym nie przejmuje i skupia się przede wszystkim na osiąganiu sukcesów sportowych. Zobaczcie sami, jak wygląda i co już osiągnęła!

Zobacz także: Ma 34 lata i lata boeingami. Zdjęcia tej seksownej pilotki robią furorę w sieci!

Alica Schmidt - najseksowniejsza lekkoatletka na świecie

Alica, podobnie jak wielu innych sportowców, w tym roku marzy o starcie w igrzyskach olimpijskich Tokio 2020. To najważniejsza impreza sportowa dla atletów na całym świecie.

Alica Schmidt jest lekkoatletką, która specjalizuje się w bieganiu na krótkich dystansach. I to właśnie w tej dyscyplinie chciałaby reprezentować Niemcy na igrzyskach. Popularność przyniosła jej jednak również nietuzinkowa uroda

Alica już kilka lat temu, jeszcze jako 18-latka, została okrzyknięta najseksowniejszą lekkoatletką na świecie. Tym samym media na całym świecie zwróciły na nią uwagę. Ona sama jednak nic sobie z tego nie robi.

Nie wiem, dlaczego otrzymałam taki tytuł. Dla mnie cały czas sport jest najważniejszy - powiedziała Alica w jednym z wywiadów. 

Dzięki swojej popularności zyskała jednak grono wiernych fanów. Dziś jej profil na Instagramie obserwuje ponad 600 tysięcy osób. Bez wątpienia jednak, choć jej wygląd robi wrażenie, najbardziej podziwiana jest za swoją karierę. W tym roku zamierza osiągnąć jeszcze więcej, bowiem cały czas prężnie przygotowuje się do olimpiady. 

Zobacz także: Właścicielka bezludnej wyspy poszukuje ludzi do pracy. Ta oferta brzmi jak marzenie!

Ma 30 lat, mieszka w Berlinie i mówi o sobie "fitpilot". Patrick Biedenkapp lata do najodleglejszych miejsc na świecie i ma ponad pół miliona obserwatorów na Instagramie. W mediach społecznościowych promuje nie tylko miłość do podróży, ale także zdrowy tryb życia.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów