4 Żywioły w Mitsubishi L200 – utalentowani sportowcy prezentują swoją pasję

Emilia Klima 24.11.2017
4 Żywioły w Mitsubishi L200 – utalentowani sportowcy prezentują swoją pasję

Polski oddział MMC stworzył 4 specjalne wersje Mitsubishi L200 i nawiązał współpracę z czterema wyjątkowo utalentowanymi sportowcami, którzy stali się ambasadorami tego modelu. 

Odwołujące się w nazwie do 4 żywiołów - Wiatru, Wody, Ognia i Ziemi - limitowane wersje pickupa spod znaku Trzech Diamentów, stworzono na bazie specyfikacji Double Cab Intense Plus oraz Instyle i oznakowano emblematami 4 sił natury. Nazwy żywiołów korespondują z dyscyplinami sportów, uprawianych przez utytułowanych ambasadorów, których sylwetki prezentujemy w materiałach wideo. Specjalne wersje Mitsubishi L200 przygotowano z myślą o ludziach aktywnych, którzy – podobnie, jak ambasadorzy tego modelu - dla realizacji swych niezwykłych pasji potrzebują niezwykłego, ale bardzo funkcjonalnego samochodu.

Stefan Madej

Wspinaczka / żywioł ziemia

Mistrz Polski w Boulderingu, który jak sam przyznaje, nie przykłada do zawodów zbyt wielkiej wagi. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej, którego zimą niemal codziennie można spotkać trenującego na którejś z warszawskich ścianek wspinaczkowych.

Oskar Barański

Motocross / żywioł ogień

Rocznik 95, pochodzi z Buska Zdroju. Pierwszy raz wsiadł na motocykl w wieku 9 lat i od razu wjechał w płot sąsiada.

Victor Borsuk

Kitesurfing / żywioł wiatr

Siedmiokrotny Mistrz Polski w Kitesurfingu, najbardziej utytułowany zawodnik kitesurfowego freestyle’u w Polsce. Na podium Pucharu Świata i Europy oraz w kraju stawał już kilkadziesiąt razy.

Irena Stangierska

Nurkowanie / żywioł woda

Płetwonurek jaskiniowy i techniczny, a przy tym wybitna fotograf podwodnego świata. Nurkuje od 2003 roku, nie wchodzi do wody bez aparatu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów