Tylko osoby z dobrze rozwiniętą inteligencją wizualno-przestrzenną rozwiążą ten quiz. Trudniej z każdym etapem

Redakcja 13.06.2017
Quiz
Fotografia: www.playbuzz.com

Na pierwszy rzut oka jest banalnie prosty. Schody zaczynają się przy kolejnych pytaniach. 

Na platformie Playbuzz.com stworzono test, który sprawdza, czy osoba przystępująca do niego, ma dobrze rozwiniętą inteligencję wizualno-przestrzenną. Co więcej, jego twórcy są zdania, że ci, którzy pomyślnie go przejdą, posiadają niesamowitą zdolność do analizowania i kalkulowania tego, co widzą. 

Żeby rozwiązać quiz musimy przebrnąć przez 10 slajdów. Na każdym z nich znajdziemy trzy obrazki. Należy wskazać, na którym obrazie kwadrat znajduje się pośrodku. W przypadku slajdu pierwszego, zadanie nie jest trudne, a wręcz oczywiste. Warto jednak wiedzieć, że z każdym kolejnym slajdem, może wydawać się bardziej skomplikowane. 

Musisz wykazać się cierpliwością, co zapewni ci spokój umysłu potrzebny, aby znaleźć właściwe rozwiązanie, zamiast poddawać się i wybierać losowo - powiedzieli twórcy quizu, a ich wypowiedź przytacza Dailymail.co.uk. 

Aby przekonać się, czy twoja inteligencja wizualno-przestrzenna jest dobrze rozwinięta, rozwiąż test, który znajdziesz na stronie Playbuzz.com. Naszym zdaniem, nie jest on szczególnie trudny. A jak Wam pójdzie? ;-)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów