To najszybszy test na inteligencję. Wystarczy spojrzeć na obrazek!

Alicja Górka 29.04.2020
test na inteligencję
Fotografia: materiały

Ten test w bardzo łatwy sposób pomoże określić czy jesteśmy inteligentni, czy wręcz przeciwnie. Przekonajcie się, o tym na własnej skórze.

Ten test na inteligencję jest bardzo szybki i nie zajmie ci zbyt wiele czasu.

Wystarczy tylko przyjrzeć się dokładnie obrazkowi i odpowiedzieć na pytanie, co widzicie na grafice. Sprawdźcie, jakie jest wasze IQ.

Szybki test na inteligencję

Okazuje się, że wykonanie testu na inteligencję nie zajmuje wiele czasu. Ten, który przygotowałyśmy, jest banalnie prosty i w bardzo prosty sposób pomoże, określić twoje IQ. Przyjrzyj się kształtowi, na pierwszy rzut oka może wydawać się cały czarny, jednak po kilku chwilach znacznie zmieniać kolor. Dokładnie wpatrz się w środek i zastanów się, jaki to kolor.

obrazek psychologiczny
Fotografia: materiały dimajadid.net

Sprawdź swoją odpowiedź!

Widziałem zielony kolor

  • Twoją odpowiedź udzieliło także 15% respondentów. Oznacza to, że twój mózg działa na najniższych częstotliwościach. Masz wiele talentów, nad którymi warto popracować.

Widziałem kolor żółty

  • Jeśli widzisz kolor żółty, oznacza to, że znalazłeś się w 50% osób badanych. Fale mózgowe pracują u ciebie na średnich częstotliwościach. Lubisz zagadki matematyczne i masz logiczny umysł. Jesteś również bardzo spostrzegawczy.

Widziałem kolor czerwony

  • Taką odpowiedź udzieliło 35% badanych. Mózg działa na najwyższych częstotliwościach, a twój iloraz inteligencji wynosi co najmniej 130. Trudności nie sprawiają ci nawet najtrudniejsze zagadki.

Jaki miałeś wynik?

Zobacz także: Który kot pierwszy dojdzie do miski? Ten test na spostrzegawczość podbija sieć!

Quiz o gwiazdozbiorach
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz gwiazdozbiory?

Quiz o gwiazdozbiorach

1. Czy gwiazdozbiory określa Międzynarodowa Unia Astronomiczna?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów