To, co pierwsze zobaczysz na obrazku, zdradzi, czego tak naprawdę pragniesz!

Alicja Górka 09.03.2020
obrazek psychologiczny
Fotografia: dimajadid.net

Wynik naszego krótkiego psychotestu może okazać się dla niektórych bardzo zaskakujący. Sprawdź, jaki okazał się dla ciebie.

Okazuje się, że nie zawsze nasze pragnienia są dla nas jasne. Większość jest ukryta głęboko w naszej psychice i bardzo trudno jest im się z niej wydostać.

Jest na to jednak pewien sposób, wystarczy wykonać krótki test, który nie zajmie nam więcej niż 5 minut. Sprawdźcie się, niektóre odpowiedzi mogą was zaskoczyć!

Poznaj swoje ukryte pragnienia

Przypatrz się poniższemu obrazkowi i odpowiedz, co jako pierwsze udało ci się dostrzec. Odpowiedzi mogą być naprawdę zaskakujące.

Screenshot_2020-03-09 Test what is your love virtue -
Fotografia: materiały dimajadid.net

Widzę wieżę Eiffla

  • Jeśli, jako pierwszą zobaczyłeś wieżę Eiffla, nie ma wątpliwości, że jesteś marzycielem i masz wiele ukrytych pragnień. Niestety zdarza się jednak, że osoby z twojego otoczenia nie mają o nich żadnego pojęcia, a jeśli już takowe mają, to nie biorą ich na poważnie. Bardzo często zdarza się, że osoby z otoczenia nie traktują was poważnie. Może warto zmienić trochę swoje marzenia, na takie które da się zrealizować.

Dziewczyna z parasolką

  • Osoby widzące dziewczynę z parasolką są bardzo uczuciowe. Wzruszają się z najmniejszego powodu i bardzo często nie są odporne na krzywdę innych. Ich najskrytszymi pragnieniami jest to, aby innym ludziom żyło się lepiej, przez takie myślenie bardzo często zapominacie o sobie i nie przykładacie uwagi do swoich problemów.

Twarz

  • Jeśli zauważyliście twarz, oznacza to, że jesteście bardzo towarzyscy, a większość waszych ukrytych pragnień związana jest z posiadaniem rodziny. Chcecie poznać odpowiedniego partnera, jednak jeśli będziecie tak usilnie szukać, możecie być skazani na fiasko. Nie kierujcie swoim życiem, tak skrupulatnie, jak do tej pory i zaufajcie wrodzonemu instynktowi, a wszystko z pewnością się ułoży. 

Interesujesz się psychologią?

Zobacz także: Wystarczy 5 sekund, abyś sprawdził, czy jesteś inteligentny!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów