Jesteś spostrzegawczy? Wykonaj ten test. Większość osób poddaje się po 5 minutach!

Alicja Górka 04.09.2020
test na spostrzegawczość
Fotografia: Shutterstock

Ten obrazek pomoże określić czy jesteście spostrzegawczy. Osoby, które mają bardziej rozwinięte te zdolności, znajdą zagubionego kotka w mniej niż 5 minut.

W sieci coraz większą popularnością cieszą się testy na spostrzegawczość lub na inteligencję. Dzisiaj przychodzimy do was z tym pierwszym rodzajem testu, który ja się okazuje, nie zajmie wam zbyt wiele czasu.

Podczas jego wykonania warto mierzyć sobie czas, ponieważ im szybciej znajdzie się na obrazku zaginionego kotka, będzie oznaczać to, że jesteśmy znacznie bardziej spostrzegawczy. Większość osób wykonujących ten test poddaje się już po 5 minutach!

Test na spostrzegawczość

Ten szybki test nie należy do najprostszych, jednak warto go wykonać i przekonać się na własnej skórze, czy jest się spostrzegawczym. Wystarczy przyjrzeć się uważnie poniższej grafice i odnaleźć na obrazku małego kotka. Ten wąsaty zwierzak sprytnie ukrył się pośród ptaków.

Jeśli nie udało ci się znaleźć kotka, koniecznie zapoznaj się z poniższą grafiką i znajdź odpowiedź na zadane przez nas pytanie.

kotek na obrazku
Fotografia: materiały facebook @Once Upon A Child Whitby

Udało ci się znaleźć kotka?

Zobacz także: Popatrz na obrazek i wskaż złodzieja. Ten test zdradzi, czy umiesz wyciągać wnioski!

Quiz o gwiazdozbiorach
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz gwiazdozbiory?

Quiz o gwiazdozbiorach

1. Czy gwiazdozbiory określa Międzynarodowa Unia Astronomiczna?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów