Sprawdź, czy jesteś inteligentny! Oto 5 nietypowych oznak, które o tym świadczą

Malwina Wasilewska 29.07.2020
inteligentna dziewczyna
Fotografia: Shutterstock

Najprawdopodobniej do tej pory nie zdawałaś sobie sprawy, że te niepozorne znaki tak wiele mówią na temat naszego intelektu.

Są pewne zachowania, które mogą świadczyć o naszej inteligencji, choć my nie zdajemy sobie z tego sprawy. Oto 5 zaskakujących oznak inteligencji. Sprawdź, czy też się tak zachowujesz!

Zachowania świadczące o inteligencji

Inteligencja może przejawiać się na wiele sposobów. Spośród nich wybrałyśmy te, które najbardziej mogą was zaskoczyć.

1. Skromność

Jesteś osobą z natury skromną? Wcale nie oznacza to, że nie wierzysz w siebie i swoje możliwości, tylko masz w sobie dużo pokory i nie potrzebujesz udowadniać innym swoich

2. Często się martwisz

Mimo że zamartwianie się negatywnie wpływa na nasz nastrój, to jednak może być oznaką inteligencji. Zamartwianie się może nas rozwijać. Świadczy o tym, że bierzemy pod uwagę różne ewentualności i nadajemy im podświadomie cechy emocjonalne.

3. Późno idziesz spać

Jesteś typem sowy? To znak, że twój mózg wciąż pracuje na wysokich obrotach. Co ciekawe, według naukowców osoby, które idą późno spać, wykazują większą inteligencję rano.

4. Jesteś bałaganiarzem

Mówi się, że bałagan świadczy o naszej kreatywności. Ale to nie wszystko. Bałaganiarstwo może być oznaką naszej inteligencji oraz łatwości w rozwiązywaniu problemów.

5. Czarny humor

Lubisz czarny humor? Według austriackich badaczy to oznaka wysokiej inteligencji. Ich zdaniem zrozumienie takiego dowcipu jest efektem złożonego procesu myślenia i przetwarzania informacji.

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów