Pizza, która najczęściej zamawiasz, może świadczyć o twoim charakterze. Co "mówi" o tobie twój ulubiony smak?

Katarzyna Leszczyńska 27.09.2017
Twoja ulubiona pizza mówi dużo o twoim charakterze
Fotografia: pexels.com

Upodobania smakowe zdradzają wiele na temat naszego charakteru.

Upodobania smakowe to jedno. Często jednak niektóre produkty wybieramy podświadomie. Dlatego też mogą one świadczyć o naszym usposobieniu. Portal Cosmopolitan.pl przygotował informacje o tym, co o twoim charakterze mówi rodzaj pizzy, jaką wybierasz.

Margherita

Najprostszy wybór z możliwych – ta pizza składa się jedynie z ciasta, sosu i sera. Co może o tobie powiedzieć? Przede wszystkim, że jesteś skromna i przewidywalna. Jednak zawsze można na tobie polegać. Najbardziej w życiu cenisz sobie spokój i zbyt często się zamartwiasz.

Hawajska

Ta pizza to połączenie dość nieoczywistych smaków – szynki i ananasa. Równie nietypowa jest twoja osobowość. Jesteś pewna siebie, oryginalna i wyluzowana. Twoi przyjaciele uwielbiają spędzać z tobą czas.

Cztery sery

Doskonale wiesz, czego chcesz. Lubisz czerpać przyjemności z życia. Dlatego wybierasz pizzę z różnymi rodzajami ciągnącego się sera. W życiu uwielbiasz to, co najlepsze, zawsze sięgasz po luksusowe produkty, które sprawą, że poczujesz się lepiej.

Pizza wegetariańska

Osoby, które stawiają na dużą ilość warzyw zazwyczaj są niezwykle emocjonalne i wrażliwe. Lubisz eksperymentować – zarówno w życiu, jak i w kuchni. Dlatego nie boisz się próbować warzyw, których do tej pory nie znałeś. Zawsze bronisz swoich poglądów, których nie boisz się jasno wyrazić.

Pizza wegetariańska
Fotografia: pexels.com

Pepperoni

Jesteś człowiekiem bardzo rodzinnym. Masz ogromne poczucie humoru. Choć nie jesteś osobą skomplikowaną, podobnie jak pizza, którą wybierasz zazwyczaj, jesteś przez wszystkich lubiany. Potrafisz rozkręcić nawet najnudniejszą imprezę.

Pizza z tuńczykiem

Nie boisz się eksperymentować, jesteś osobą bardzo odważną. Lubisz podejmować wyzwania, jednak potrafi zgubić cię nieustępliwość. Nie potrafisz odpuścić w pewnych sytuacjach, co później często się na tobie mści.

Pizza z dużą ilością mięsa

Lubisz skupiać uwagę na sobie. Jesteś duszą towarzystwa. Czasami jednak zbyt ufasz ludziom i za bardzo się otwierasz, co inni wykorzystują. Jesteś osobą niezwykle dumną, która nie potrafi przyznać się do błędu.

Kompozycja własna

Jesteś kreatywna i uwielbiasz przygody. Potrafisz inspirować innych do działania. W każdym aspekcie swojego życia używasz wyobraźni, nawet przy komponowaniu pizzy. Jesteś osobą z szalonymi pomysłami, za co inni cię doceniają.

Miłośnik pizzy
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów