Spójrz na obrazek. Komu pierwszemu byś pomógł? Odpowiedź pokaże, jakim jesteś typem człowiekiem

Anna Respondek 27.04.2020
Grafika
Fotografia: Facebook/The Earth Tribe

Do wyboru masz cztery możliwości.

Czy to, jakie podejmujemy decyzje, ujawnia nasze skryte cechy charakteru? Według psychologów każdy czyn, świadomy czy nie, mówi coś o osobie, która się na niego zdecydowała. Jeśli zatem chcesz dowiedzieć się czegoś o samym sobie, podejdź do ciekawego testu. 

Na grafice widać trzy potrzebujące osoby i jednego zabłąkanego kota. Jak twierdzą specjaliści, wystarczy spojrzeć na obrazek i zdecydować komu pomogłoby się w pierwszej kolejności. Ta jedna decyzja ujawni nasze prawdziwe cechy charakteru. 

pomoc
Fotografia: Facebook/The Earth Tribe

Starsza pani

Jeśli w pierwszym rzędzie pomógłbyś starszej pani, to jesteś osobą niezwykle racjonalną i masz silne poczucie moralności. Nie podejmujesz decyzji pod wpływem silnych emocji i całe życie kierujesz się swoim wewnętrznym barometrem, który pokazuje ci, co jest dobre, a co złe. 

Kot

Kochasz zwierzęta i jesteś niezwykle uczuciowy. Co więcej uważasz, że stworzenia te są bardziej szczere niż ludzie, dlatego wolisz ich towarzystwo. Według ciebie nie każdy człowiek zasługuje na pomoc.

Kobieta z zakupami

Kochasz pomagać innym i robisz to zupełnie bezinteresowanie. Na dodatek sprawia ci to dużo radości. Czasem podejmujesz takie działania, ponieważ lubisz zwracać na siebie uwagę. 

Mężczyzna przy samochodzie

Jeśli chcesz pomóc mężczyźnie, na pierwszy plan wysuwa się twoje poważne podejście do życia i poczucie odpowiedzialności. Masz wielu przyjaciół i potrafisz być dobrym przywódcą, który nie narzuca innym swojego zdania.

Komu byście pomogli? ;) 

giphy
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów