Spójrz na linie na nadgarstku. One zdradzą, czy urodziłeś się pod szczęśliwą gwiazdą!

Malwina Wasilewska 28.07.2020
nadgarstek
Fotografia: Shutterstock

Linie na twoim nadgarstku zdradzają na twój temat więcej niż może ci się wydawać.

Każdy z nas chciałby poznać swoją przyszłość. Ale jak to zrobić? Okazuje się, że linie na nadgarstku mogą wiele powiedzieć na temat tego, co czeka nas w przyszłości i ujawnić, czy urodziłeś się pod szczęśliwą gwiazdą. Spójrz na swój nadgarstek, a następnie przeczytaj poniższy opis.

Linie na nadgarstku ujawnią prawdę na twój temat

Ile linii widzisz na swoim nadgarstku? 1, 2, 3? A może znajdują się na nim tzw. linie łańcucha? Opis twoich linii zdradza prawdę na twój temat. Przeczytaj opis pod obrazkiem i sprawdź, co cię czeka.

5a3b7f4ca8c27_11889
Fotografia: behance.net

1, 2, 3 linie

Jeśli na swoim nadgarstku widzisz 1, 2, 3, to znaczy, że jesteś osobą cierpliwą, bardzo zaradną i pomocną. Masz pozytywne podejście do życia, ale niestety nie masz szczęścia w miłości. Trafiasz na partnerów, którzy nie spełniają twoich potrzeb.

Linie łańcucha

Jesteś osobą o wielkim sercu. Masz empatię i zawsze można na tobie polegać. Jesteś bardzo poukładany i dobrze radzisz sobie w pracy. Lubisz wyzwania i zawsze dochodzisz do celu.

Krzyż na linii

Jesteś osobą miłą, bardzo hojną i religijną. Ludzie cię uwielbiają, bo jesteś pomocny i empatyczny. Wżyciu najważniejszy jest dla ciebie spokój. Na pierwszym miejscu stawiasz zawsze swoją rodzinę.

Trójkąt na linii

Jesteś osobą urodzoną pod szczęśliwą gwiazdą. Masz szczęście w miłości, z łatwością zarabiasz pieniądze i cieszysz się dobrym zdrowiem. Jesteś osobą towarzyską i radosną. Wszędzie cię pełno.

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów