Ten psychotest zajmie ci 1 sekundę, a zdradzi całą prawdę o tobie. Ma 97 proc. skuteczności!

Zuzanna Morska 03.04.2020
Psychotest
Fotografia: dimajadid.net

Wystarczy spojrzeć na ten obrazek, który na pierwszy rzut oka wydaje się jednoznaczny. To, co uda nam się na nim dostrzec w ciągu sekundy, zdradzi całą prawdę o nas!

W sieci pojawił się prosty psychotest, który zajmie ci bardzo mało czasu, a zdradzi na twój temat więcej, niż mogłoby ci się wydawać. Wystarczy, że rzucisz okiem na zdjęcie i zdradzisz, co zobaczyłeś jako pierwsze.

Gotowi wykonać ten test? Poniżej prezentujemy, co oznacza wasza odpowiedź. 

Psychotest: wystarczy sekunda, abyś dowiedział się prawdy o sobie

Ten psychotest wykonasz w 1 sekundę, a co ciekawe - ma aż 97 proc. skuteczności! Wystarczy rzucić okiem na obrazek i zapamiętać to, co zobaczyło się jako pierwsze. Wynik zdradzi, jacy naprawdę jesteśmy.

Co widzisz na zamieszczonym poniżej obrazku?

psychotest butyy
Fotografia: dimajadid.net

Ślady butów

Jeżeli pierwsze w oczy rzuciły ci się ślady butów, jesteś osobą, która... dużo mówi, ale mało robi. Oznacza to tyle, że wszem i wobec powtarzasz, że najważniejsze jest to, co w duszy i sercu. Twierdzisz, że pieniądze i materialny świat szczęścia nie dają. A później okazuje się, że w gruncie rzeczy jesteś próżny. Oceniasz ludzi na podstawie tego, co mają, a nie na podstawie tego, co sobą reprezentują. Najlepiej czujesz się w sytuacji, kiedy masz więcej niż inni.

Kręgle

Jeżeli na zdjęciu widzisz kręgle, masz problem z wyrażaniem uczuć. Ukrywasz swoje poglądy, ale nie dlatego, że nie jesteś ich pewien. Po prostu tańczysz tak, jak ci zagrają - dostosowujesz się do innych, zrobisz wszystko, aby się im przypodobać. Przez to właśnie ludzie mogą podchodzić do ciebie z dystansem, bo wiedzą, że jesteś nieszczery.

Matrioszki

A może na zdjęciu zobaczyłeś matrioszki? Oznacza to tyle, że jesteś bardzo wybuchowy i masz niewyparzoną buzię. Nie akceptujesz też odmiennych poglądów innych - twierdzisz bowiem, że zawsze masz rację. Jesteś zarozumiały, wszystko wiesz najlepiej, ale to niestety bardzo krótkowzroczne. Przez takie zachowanie i podejście możesz zostać zupełnie sam.

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów