Który widok chciałbyś mieć za oknem? To zdradzi twoje największe wady!

Zuzanna Morska 02.04.2020
Malediwy
Fotografia: Shutterstock

Jaki widok chciałbyś obserwować za oknem swojego własnego domu bądź mieszkania? Odpowiedź na to pytanie powie o tobie więcej niż mogłoby ci się wydawać. Przede wszystkim zdradzi twoje... najgorsze wady. Jesteś gotowy wykonać ten prosty psychotest? Do dzieła!

Jak reagujesz, kiedy za oknem widzisz słońce i ani jednej chmurki na niebie? Na pewno twój nastrój jest lepszy, niż kiedy za oknem pada, wieje i jest szaro. A jeżeli mógłbyś wybrać widok, który towarzyszyłby ci za oknem każdego dnia? Co to by było?

Otóż okazuje się, że twój wybór może powiedzieć o tobie naprawdę dużo. Wykonaj ten prosty psychotest i przekonaj się, jaki jesteś naprawdę.

Psychotest: wybierz widok za oknem, to zdradzi twoje największe wady

Spójrz na obrazek poniżej. Który widok chciałbyś codziennie obserwować za oknem swojego domu? Wybierz jeden. To właśnie zdradzi, jakie są twoje największe wady!

widoki
Fotografia: Shutterstock

Plaża, palmy, turkusowa woda

Chciałbyś codziennie widzieć za oknem krajobraz niczym z bajkowych Malediwów? Marzy ci się życie w ciepłym kraju, gdzie rosną palmy, a zaledwie parę metrów dzieli cię od turkusowej wody? 

Jesteś odbierany jako osoba towarzyska, miła i ciepła. Lubisz otaczać się ludźmi i właściwie z każdym się dogadasz. Ale to wcale nie oznacza, że nie masz wad. Masz tendencję do emocjonalnego reagowania na wszystko. W dodatku najpierw mówisz/działasz, a dopiero później myślisz. Twoja impulsywność już nie raz sprowadziła cię na manowce. Łatwo się denerwujesz, a wtedy też nie kontrolujesz tego, co robisz i mówisz.

Las

Chciałbyś mieszkać w lesie i co rano po wyjrzeniu z okna widzieć gęste drzewa i przenikające przez nie słońce?

Jesteś osobą spokojną, bardzo praktyczną i zorganizowaną. Łatwo przystosowujesz się do sytuacji i akceptujesz życie takim, jakim jest. I choć może być to traktowane jako zaleta - w końcu nie skarżysz się i nie narzekasz - może być to także wada. Nie próbujesz czerpać z życia więcej, bierzesz tylko to, co ci ono daje. Godzisz się z losem, ale przy okazji zupełnie nie walczysz o swoje. Przez to nie możesz żyć pełnią życia.

Góry

Wybrałeś góry z ośnieżonymi szczytami?

Uwielbiasz życie, jesteś odważny i żądny przygód. Lubisz wyzwania i na pewno nie da się z tobą nudzić. Na pewno jednak powinieneś zwrócić na to, czy nie podchodzisz do życia zbyt lekko. Mało w tobie rozsądku, odpowiedzialności i świadomości konsekwencji. Rzucasz się w wir tego, co cię w danej chwili pasjonuje, ale nie zwracasz uwagi na to, że możesz się przez to spłukać albo np. zrobić sobie krzywdę.

Własny ogród

Jeżeli chciałbyś widzieć za oknem swój własny piękny i zadbany ogród, oto kilka słów o tobie.

Jesteś bardzo wrażliwą i emocjonalną osobą. Niestety często popadasz w przesadę i przez to też miewasz rozchwiane nastroje. Twoją największą wadą jest fakt, że interesuje cię tylko czubek własnego nosa. Chcesz, żeby tobie było wygodnie, a reszta świata ma się do ciebie dopasować. Nie masz w sobie empatii, nie umiesz postawić się na czyimś miejscu. Twoi bliscy postrzegają cię jako osoba, która jeszcze nie dorosła. Koniecznie przemyśl swoje zachowanie.

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów