Który symbol najbardziej przyciąga twoją uwagę? To zdradzi prawdę o twoich słabych stronach!

Zuzanna Morska 12.02.2020
Psychotest
Fotografia: dimajadid.net

Wystarczy wybrać jedno "oko" spośród wymienionych. To powie wam całą prawdę na temat waszej osobowości!

Jesteście gotowi na kolejny psychotest? Tym razem nie musicie liczyć żadnych zwierząt ani zdradzać, co udało wam się dostrzec najpierw. Ten psychotest jest jeszcze prostszy niż poprzednie.

Wystarczy, że spojrzysz na zdjęcie i wybierzesz symbol, który najbardziej i przede wszystkim od razu przyciągnął twoją uwagę! To zdradzi, jakie masz słabe strony.

Wybierz symbol, a on zdradzi twoje słabe strony

Na obrazku znajduje się 9 różnych symboli przedstawiających oko. Każdy z nich się różni i każdy z nich przyciągnie uwagę innej osoby. Które "oko" wzbudziło twoje największe zainteresowanie? To właśnie zdradzi prawdę na temat twoich... słabych stron!

psychotest_oczy
Fotografia: dimajadid.net

Oko nr 1

Jesteś indywidualistą i perfekcjonistą, który nie pozwala sobie na błędy. Doskonale wiesz, co chcesz w życiu robić i nie wyobrażasz sobie innych scenariuszy. Zależy ci na tym, żeby zrobić dobre "pierwsze wrażenie". Wolisz działania niż słowa i tego samego oczekujesz od innych. Nie radzisz sobie z brakiem poczucia kontroli. To totalnie wyprowadza cię z równowagi i nie wiesz, jak się zachować.

Oko nr 2

Prawdziwy z ciebie obserwator rzeczywistości. Wszystko analizujesz - aż przesadnie, co zresztą już nie raz wprowadziło cię w błąd. Przywiązujesz ogromną wagę do szczegółów, ale to sprawia, że nie dostrzegasz większej całości. Dlatego też nie wiesz w efekcie, co jest poprawne, a co nie. I w takich momentach też tracisz pewność siebie. Często się przez takie podejście gubisz.

Oko nr 3

Jesteś bardzo wrażliwy, empatyczny, ale też bardzo emocjonalny. Lubisz przebywać z ludźmi i też świetnie się na nich znasz. Nie masz problemu z okazywaniem emocji - zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Ale inni mogą cię przez to postrzegać jako osobę, która lubi... dramaty.

Oko nr 4

Jesteś inny niż wszyscy. Lubisz wyróżniać się z tłumu, masz też nietypowe zainteresowania. Uwielbiasz to, że jesteś "inny", ale nie wszystkim to pasuje. Nie oznacza to jednak, że będziesz się tym przejmować - nie obchodzi cię zdanie innych. Postępujesz zgodnie ze swoim sumieniem. Przez to niestety możesz ranić innych. Nikt nie przemówi ci do rozsądku, bo sam wiesz lepiej.

Oko nr 5

Nie ma bardziej otwartej osoby niż ty. Do wszystkiego podchodzisz z entuzjazmem, ludzi witasz zawsze z szeroko otwartymi ramionami. Jesteś gotowy na nowe doznania i doświadczenia. Nie lubisz dzielić się własnymi problemami i dusisz je w sobie. Nie dajesz też sobie przez to pomóc. Taka samodzielność prowadzi czasem to eskalacji problemów.

Oko nr 6

Nie umiesz przestać myśleć o przeszłości. Wciąż na nowo analizujesz to, co już było. Przez to też jesteś pełen smutku, nie umiesz ruszyć naprzód. W dodatku nie chcesz dzielić się swoimi emocjami z innymi i negatywne rzeczy chowasz w sobie. To może doprowadzić nawet do depresji.

Oko nr 7

Twoją ogromną zaletą jest to, że nie szufladkujesz ludzi. Sam jednak jesteś bardzo tajemniczy - niewiele zdradzasz na swój temat i stanowisz zagadkę dla otoczenia. Za tym też kryje się fakt, że do końca nie wiesz, co chcesz w życiu robić i niekoniecznie chcesz, aby inni cię postrzegali przez pryzmat tego niezdecydowania.

Oko nr 8

Masz niespożyte pokłady energii. Uwielbiasz działać i jesteś też urodzonym liderem. Inspirujesz wiele ludzi i masz tego świadomość, dlatego starasz się postępować dobrze. Niestety widzisz też świat tylko w dwóch barwach - białej i czarnej. Szybko wyrabiasz sobie opinię na danym temat i ciężko wyprowadzić cię z ewentualnego błędu.

Oko nr 9

Jesteś uprzejmy, miły i bardzo pomocny. W dodatku otwierasz się na ludzi i nie masz problemu z mówieniem o tym, co ci nie pasuje. Jesteś też urodzonym optymistą, który potrafi poprawić humor nawet największemu ponurakowi. Wygląda na to, że nie masz słabych stron.

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów