Którą rurą najszybciej przepłynie woda? Twój wybór zdradzi największą tajemnicę twojej osobowości

Malwina Wasilewska 27.07.2020
ilustracja
Fotografia: Shutterstock

Ten test zajmie ci kilka minut. Dzięki niemu poznasz ukryte zakamarki swojej osobowości.

Choć wydaje nam się, że na swój temat wiemy już wszystko, to jednak są pewne strony naszej osobowości, których do tej pory nie mieliśmy okazji odkryć. Aby dowiedzieć się czegoś więcej na swój temat, polecamy wykonać ten prosty psychotest obrazkowy.

Psychotest obrazkowy

Poniżej znajduje się ilustracja, na której znalazły się 4 rury. Wybierz tę, przez którą twoim zdaniem najszybciej przepłynie woda. Następnie przeczytaj poniższy opis dopasowany do wybranej przez ciebie wersji. Odpowiedź może cię zaskoczyć!

5982c7a948458_test100_kopia
Fotografia: buzzquiz.xyz

A. Jesteś osobą niezwykle rozwiniętą intelektualnie. Twoje zdolności umysłowe oraz nieodparta chęć poszerzania swojej wiedzy sprawiają, że jesteś typem człowieka sukcesu. Inni zazdroszczą ci ambicji i inteligencji.

B. Jesteś osobą mocno stąpającą po ziemi. Czujesz ogromną odpowiedzialność za swoje czyny, a inni zawsze mogą na tobie polegać. Ponadto masz niezwykle rozwiniętą empatię i jesteś uparty w dążeniu do celu.

C. Jesteś osobą uzdolnioną artystycznie. Kreatywność to zdecydowanie twoja najmocniejsza strona. Poza tym jesteś duszą towarzystwa. Ludzie lubią spędzać z tobą czas, bo przy tobie nigdy nie można się nudzić.

D. Jesteś osobą, która przed podjęciem każdej ważnej decyzji dokładnie rozważa wszystkie "za" i "przeciw". Nie lubisz niespodzianek, dlatego jesteś bardzo poukładany. Poza tym jesteś zawsze opanowany, dzięki czemu trudno wyprowadzić cię z równowagi.

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów