Który kwiat podoba ci się najbardziej? Wskaż jeden, a powiemy ci, jakim typem kobiety jesteś

Julia Pandecka 26.03.2020
Kobiety na łące z kwiatami
Fotografia: Shutterstock

Wiele rzeczy może wskazać zakamarki naszej podświadomości. Okazuje się, że to, który z kwiatów podoba ci się najbardziej, może zdradzić, jakim typem kobiety jesteś.

Każda z nas ma inną osobowość i upodobania. Okazuje się, że to, czym kierujemy się w życiu i jakie wybory podejmujemy, może sporo powiedzieć na temat naszej osobowości. Wskazać to mogą różnego rodzaju psychotesty. Wystarczy, że spojrzysz na poniższy obrazek i wskażesz, który z tych kwiatów podoba ci się najbardziej. Dzięki temu dowiesz się, jakim typem kobiety jesteś! Każdy z nich oznacza bowiem zupełnie inny typ.

Zobacz także: Czy jesteś podporządkowana partnerowi? Wykonaj test i dowiedz się, jak jest naprawdę! 

Psychotest: wybierz jeden kwiat. Zdradzi, jakim typem kobiety jesteś

Na poniższym obrazku możecie zobaczyć 6 kwiatów. Każdy z nich oznacza inny typ kobiety.

Możesz kierować się rodzajem, kolorem lub kształtem. Niezależnie od tego, co podoba ci się akurat w tym najbardziej, wskaż jeden z nich. Dzięki temu dowiesz się na swój temat więcej.

Psychotest: kwiat, który ci się podoba, zdradza, jakim typem kobiety jesteś
Fotografia: damskiyclub.ru

Który z tych kwiatów podoba ci się najbardziej?

Numer 1

Jesteś prawdziwą femme fatale. Wszędzie, gdzie się pojawiasz, emanujesz kobiecością, a faceci nie potrafią ci się oprzeć. Przez to też wzbudzasz zazdrość innych kobiet i często nie jesteś przez nie lubiana. Dla ciebie najważniejsza jest jednak pewność siebie i to, że inni uważają cię za atrakcyjną. 

Numer 2

Jesteś wrażliwa, delikatna i romantyczna. To właśnie takich cech szukasz także w partnerze. Ważne są dla ciebie spokój i romantyczne uniesienia. Nie potrzebujesz jednak fajerwerków. Możesz się nawet nudzić, byle z ukochaną osobą u boku.

Zobacz także: To, co pierwsze zobaczysz na obrazku, zdradzi, czego tak naprawdę pragniesz! 

Numer 3

Jesteś skromna i bardzo cenisz sobie wartości rodzinne. Dobro innych stawiasz ponad własne. Zawsze masz dla innych dobrą radę i nigdy nie zostawisz bliskich w potrzebie. Dlatego rodzina i przyjaciele wiedzą, że zawsze mogą na ciebie liczyć.

Numer 4 

Jesteś niezwykle pozytywna! Masz w sobie ogromne pokłady energii i przy tobie po prostu nie da się nudzić, dlatego inni uwielbiają spędzać z tobą czas. Jesteś duszą towarzystwa, a znajomi mówią o tobie, że jesteś typem "do tańca i do różańca".

Numer 5

Kobieta z klasą - to najlepsze określenie ciebie. Jesteś zawsze elegancka i umiesz zachować się w niemal każdej sytuacji. W życiu kierujesz się przede wszystkim własnym dobrem, ale nie jesteś obojętna na krzywdę innych. Starasz się też nikomu nie wyrządzać przykrości. Jesteś sympatyczna, ale wyważona.

Numer 6

Masz najbardziej niezrównoważony typ osobowości. Bywasz chłodna i zdystansowana, ale kiedy trzeba także potrafisz przytulić do piersi. Ważne są dla ciebie potrzeby innych ludzi, ale jeżeli odbywają się one kosztem ciebie lub twoich bliskich - potrafisz pokazać pazury. 

Zobacz także: Sposób, w jaki wyciskasz tubkę pasty do zębów, zdradza, jaką masz osobowość

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów