Wybierz dom, który najbardziej ci się podoba. To zdradzi, jak widzą cię inni

Zuzanna Morska 19.02.2020
Psychotest
Fotografia: brainum.ru

Szybki psychotest zdradzi, jak widzą cię inni ludzie. Jesteś gotowy poznać odpowiedź?

Mamy dla was bardzo prosty i szybki psychotest, który zdradzi wiele na temat waszej osoby. Powie dokładnie, jak widzą was inni. Jesteście gotowi się tego dowiedzieć?

Na zdjęciu widzicie 6 domów. Wasze zadanie polega na tym, żeby wybrać ten, który najbardziej wam się podoba - a dokładnie ten, w którym najchętniej byście zamieszkali. Odpowiedź zdradzi, jak postrzegają was inni!

Psychotest: wybierz jeden z sześciu domów na obrazku

Spójrz na obrazek, wybierz dom, w którym chciałbyś zamieszkać i dowiedz się... jak widzą cię inni! Odpowiedź może was zaskoczyć.

domy
Fotografia: brainum.ru

Dom nr 1

Najbardziej spodobał ci się błękitny domek nr 1? Otoczenie widzi cię jako osobę otwartą, towarzyską i bardzo gościnną. Oznacza to, że lubisz przebywać w towarzystwie innych ludzi i wolny czas najchętniej spędzasz z drugim człowiekiem. Jeżeli wybrałeś dom nr 1, inni czują się w twoim towarzystwie komfortowo i dobrze. Można na tobie polegać, zawsze wysłuchasz i świetnie doradzisz. Niestety znajdą się też tacy, którzy wykorzystają twoją dobroć i tylko się tobą wysłużą.

Dom nr 2

Najbardziej przekonuje cię granatowy dom z majestatycznym ogrodzeniem? Inne osoby widzą cię jako osobę skrytą, zamkniętą w sobie i taką, do której trudno dotrzeć. Jesteś zdystansowany i nie potrafisz zaufać innym ludziom. Jesteś osobą, która najchętniej wybierze siedzenie w domu niż wychodzenie ze znajomymi. Zresztą nie masz ich też zbyt dużo. Otwórz się czasem na świat, to może przynieść same korzyści.

Dom nr 3

Twoim wymarzonym domem jest znajdujący się daleko w polu widzenia żółty domek? Masz bardzo dużo energii i optymizmu, którym zarażasz innych. Nie umiesz usiedzieć w miejscu i masz mnóstwo świetnych pomysłów. Twoi bliscy i znajomi nie mogą się z tobą nudzić. Jesteś chętny poznawania świata i ludzi. Nie boisz się przygód i wyzwań, i do tego samego namawiasz innych. Niestety przez to też często bujasz w obłokach i nie myślisz rozsądnie.

Dom nr 4

Twój wybór padł na zielony domek nr 4? Jesteś osobą, która uwielbia dużo mówić. Jesteś szczery, otwarty, bezpośredni i spontaniczny. To zaskarbia sobie sympatię innych, ale może też przysporzyć ci problemów - niestety ale czasami zdarza ci się skrzywdzić innych dlatego, że najpierw powiesz, a dopiero później pomyślisz. Postaraj się podchodzić do świata i otoczenia nieco bardziej dyplomatycznie. Nie mów wszystkiego, co ci ślina na język przyniesie.

Dom nr 5

Wybrałeś dom nr 5? Jesteś skomplikowany, tajemniczy i dość zmienny. Ludzie wokół muszą się przy tobie bardzo pilnować, gdyż nigdy nie wiedzą, na który z twoich nastrojów trafią. Zdarza ci się być pełnym energii, ale następnego dnia wpadasz w depresyjny bądź melancholijny nastrój. To niestety sprawia, że ludzie wokół ciebie często się zmieniają, gdyż nie wytrzymują tempa zmiany nastrojów.

Dom nr 6

Podoba ci się ostatni domek z obrazka? Jesteś osobą wierną, lojalną i stałą w uczuciach. Masz przyjaciół, którzy towarzyszą ci od najmłodszych lat. I zrobisz wszystko, aby wytrwali obok ciebie jak najdłużej. Nie lubisz zmian, wyciągasz wnioski i nie popełniasz drugi raz tych samych błędów. Nie umiesz się gniewać i raczej skupiasz się na pozytywach. Ludzie uwielbiają z tobą przebywać, bo mają też świadomość, że zawsze mogą na ciebie liczyć.

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów