Sposób, w jaki trzymasz telefon, obnaża prawdę na twój temat

Malwina Wasilewska 17.04.2020
telefon
Fotografia: Shutterstock

To, w jaki sposób układasz dłonie na aparacie, zdradza, jaką masz osobowość. Sprawdź!

Nasze codzienne nawyki wiele mówią na nasz temat. Okazuje się, że nawet tak prozaiczne czynności, jak sposób trzymania telefonu, odzwierciedlają naszą osobowość. Sprawdźcie, co ułożenie rąk podczas trzymania telefonu mówi na wasz temat.

Sposób trzymania telefonu a osobowość

Pod podanymi niżej numerami kryją się różne sposoby trzymania smartohone'a. Przeczytaj opis pod obrazkiem i dowiedz się, jaki jesteś naprawdę.

phone-and-personality-6
Fotografia: pozitivno.me

1. Trzymasz telefon w jednej ręce, a ekran obsługujesz kciukiem? Jeśli tak, to znaczy, że jesteś osobą zorganizowaną i poukładaną. Wykonywanie kilku zadań jednocześnie nie stanowi dla ciebie najmniejszego problemu. W życiu kierujesz się zdrowym rozsądkiem.

2. Osoby, które trzymają telefon w obu dłoniach i obsługują ekran jednym kciukiem są z natury lękliwe. Dużo czasu minie zanim komuś zaufają. W głębi duszy potrzebują dużo wsparcia i miłości.

3. Jeśli trzymasz telefon w obu dłoniach i obsługujesz dwoma kciukami, to znak, że jesteś osobą niezwykle emocjonalną. Łatwo cię wywrócić z równowagi. W życiu szukasz harmonii i spokoju.

4. Osoby trzymające telefon w jednej ręce i obsługujące go palcem wskazującym drugiej ręki są zrównoważone. Nie znoszą konfliktów i zaskakujących sytuacji. Wszystko mają w życiu zaplanowane i krok po kroku osiągają kolejne cele. Poza tym są lojalne i uczciwe.

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować. 

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów