Wskaż, co zauważyłeś jako pierwsze. To zdradzi, co cię aktualnie trapi

Julia Pandecka 02.04.2020
Smutna dziewczyna wygląda przez okno na osiedle
Fotografia: Shutterstock

Codziennie spada na nas wiele zmartwień. Czasami nie do końca możemy zdawać sobie sprawę z tego, co nas aktualnie trapi. Ten psychotest może pomóc.

Każdy z nas ma jakieś zmartwienia, większe i mniejsze. Czasami nawet możemy nie zdawać sobie z nich sprawy, co niestety nie wpływa dobrze na nasze samopoczucie i naszą psychikę. Warto sprawdzić się w psychoteście i jednocześnie dzięki temu zdać sobie sprawę, co tak naprawdę aktualnie nas trapi. Możemy wam w tym pomóc! Wskaż to, co zobaczyłeś na poniższym obrazku jako pierwsze, a my powiemy, co zaprząta twoje myśli.

Zobacz także: Sposób, w jaki siedzisz, zdradza, jaką masz osobowość

Psychotest: to, co zauważyłeś jako pierwsze, zdradzi, co cię trapi

Na tym obrazku zobaczyć możesz aż 15 elementów! Żaden z nich jednak nie jest przypadkowy.

Którą rzecz zobaczyłeś jako pierwszą? To wskaże, co cię aktualnie trapi!

Pamiętaj, że liczy się tylko pierwsze spojrzenie.

Zobacz także: Kto rozbił wazon? Wskaż winowajcę i dowiedz się prawdy o sobie

Co zobaczyłeś jako pierwsze? To wskaże, co cię trapi
Fotografia: diapordiamesupero.com

Lampka

Brakuje ci sensu życia. Nie potrafisz odkryć go od dłuższego czasu, a jednocześnie cały czas masz poczucie marnowania go. Spróbuj znaleźć sobie jakieś hobby, które wypełni tę pustkę.

Pies

Od dłuższego czas nie możesz podjąć ważnej decyzji, która cały czas zajmuje twoje myśli. Spróbuj poradzić się kogoś bliskiego, komu możesz zaufać. 

Łańcuch

Cały czas spełniasz czyjeś oczekiwania i nie możesz odetchnąć pełną piersią. To twoje życie, spróbuj skupić się wyłącznie na sobie i zadbaj przede wszystkim o siebie. 

Dzwonek

Nie odpowiada ci to, że ostatnio wszyscy odstawili cię na boczny tor. Jesteś osobą, która lubi być w centrum zainteresowania, a niestety ostatnio czujesz się niepotrzebny. Znajdź sobie jakieś zajęcie.

Kapelusz

Wciąż dusisz w sobie wiele rzeczy ze strachu przed innymi ludźmi. Bardziej liczy się dla ciebie zdanie innych, niż pokazanie swojego prawdziwego oblicza. Nie możesz wiecznie udawać!

Poręcz

Wciąż nie możesz podjąć ważnej decyzji, bo boisz się nowości. Musisz pokonać w sobie ten strach. Pomóc ci w tym może rozmowa z bliską i życzliwą ci osobą.

Roślina

Nie masz żadnych zmartwień, a na pewno starasz się nie dopuszczać ich do własnego życia. I właśnie to męczy cię najbardziej. Twoja zachowawczość nie pozwala ci pozwolić sobie nawet na chwilę szaleństwa.

Okulary 

To, co dzieje się dookoła ciebie nie daje ci spokoju, ale jeszcze bardziej brak jakiejkolwiek reakcji z twojej strony. To nie ma sensu! Masz wpływ na to, co się dzieje, więc odważ się temu przeciwstawić. 

Parasol

Niepewność cię dobija. Do wszystkiego podchodzisz z rezerwą i nigdy nie potrafisz upewnić się w swoich przekonaniach. A to sprawia, że jesteś bardzo zapobiegawczy i wszystkiego się boisz. 

Zegar 

Wciąż masz wrażenie, że marnujesz czas. Chciałbyś zrobić coś pożytecznego, jednak brakuje ci odwagi do zrobienia kolejnego kroku w twoim życiu. Spróbuj się odważyć, do odważnych świat należy. 

Schody

Potrzebujesz zmian w swoim życiu, jednak nie potrafisz jeszcze odkryć, czego dokładnie miałyby te zmiany dotyczyć. Postaraj się tego poszukać. Nie możesz udawać wiecznie, że nic się nie dzieje. 

Szalik

Czujesz się bardzo samotny. Brakuje ci miłości i przyjaciół. Wciąż do czegoś dążysz, jednak cena tego jest zbyt wysoka. Bez bliskich sukces ma gorszy smak.

Szpady

Wciąż żyjesz w ogromnym napięciu. Do tego stopnia, że przestajesz kontrolować własne życie i popadasz w apatię. Spróbuj się tak wszystkim nie przejmować. Nie na wszystko masz wpływ. 

Telewizor

Znów zakładasz maskę i udajesz kogoś, kim nie jesteś. Odłóż ją do szuflady i daj się poznać jako człowiek, którym jesteś naprawdę. Zwłaszcza, że masz wiele wartości, za które ludzie cię pokochają.

Pieniek

Jesteś na skraju depresji. Masz w sobie sporo desperacji, która nie pozwala ci iść naprzód. W dodatku boisz się przyszłości. Spróbuj podejść do życia bardziej optymistycznie lub zgłoś się po pomoc. 

Zobacz także: To, ile wróżek zobaczysz na obrazku, powie, czy jesteś inteligentny!

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów