Ile postaci widzisz na ilustracji? Im więcej, tym gorzej to o tobie świadczy!

Malwina Wasilewska 20.05.2020
ilustracja
Fotografia: themindsjournal.com

Poznaj niechlubną prawdę na swój temat. Rozwiązanie tego psychotestu zajmie ci minutę.

Niektóre psychotesty mogą zdradzić na nasz temat naprawdę sporo informacji. Niektórzy traktują je nawet jako rodzaj psychoanalizy. Tym razem proponujemy psychotest obrazkowy, dzięki któremu poznasz swoje najsłabsze strony.

Psychotest na spostrzegawczość

Spójrz na poniższą ilustrację i policz wszystkie postaci, które dostrzegłeś, a następnie odczytaj rozwiązanie zawarte pod obrazkiem. Wynik może cię zaskoczyć!

test-8ff7
Fotografia: themindsjournal.com

Właściwe rozwiązanie to 6 postaci, jednak najważniejsze jest to, ile osób zauważyłeś. Odczytaj, co kryje się pod twoim wynikiem.

1-3 postaci

Jesteś osobą, która chodzi z głową w chmurach, zachowuje się jak dziecko i jest zbyt ufna względem innych. Przez to inni cię wykorzystują. Często nie potrafisz też skupić się na jednym zadaniu. Ponadto jesteś wrażliwy, dlatego łatwo cię skrzywdzić.

4-5 postaci

Masz ogromne wymagania względem innych i wiecznie chodzisz niezadowolony. Często nie doceniasz starań innych, przez co ludzie się od ciebie odwracają. 

6 postaci

Twardo stąpasz po ziemi, jesteś chorobliwie ambitny i doskonale wiesz, czego chcesz. W twoim życiu nie ma miejsca na zabawę, bo wciąż skupiasz się na rozwiązywaniu problemów. Ponadto masz problemy z nawiązywaniem nowych znajomości.

Ten projekt robi furorę na świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami. 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów