Który kolor przykuwa twoją uwagę? To zdradzi, jak będzie wyglądał twój dzień!

Wróżka Katerina 18.08.2020
Kolorowy proszek
Fotografia: Shutterstock

Jaki jest kolor twojego dnia? Ten, który najbardziej przykuł twoją uwagę, zdradzi, jak będzie wyglądał ten dzień.

Każdego dnia mamy inny nastrój. Nie ma w tym oczywiście nic odkrywczego. Okazuje się jednak, że nie tak łatwo jest odkryć, w jakim humorze jesteśmy aktualnie. Wydawać nam się może, że wszystko jest dobrze, a w rzeczywistości nie potrafimy się na niczym skupić i mamy chwile nostalgii. Warto każdego dnia rano wykonać psychotest kolorów, który może wam wskazać, jaki jest kolor twojego dnia. Tym samym dowiesz się, jak tak naprawdę będzie wyglądał cały dzień!

Zobacz także: Twój ulubiony kolor zdradza, jaki jesteś w sypialni! Który zwiastuje namiętność, a który nudę?

Psychotest: który kolor przykuł twoją uwagę? To kolor twojego dnia!

Wystarczy, że wskażesz, który kolor najbardziej przykuł twoją uwagę! Dzięki temu dowiesz się, w jakim nastroju dziś jesteś i jak będzie wyglądał cały dzień.

Ten test warto zrobić każdego dnia! Zapisz sobie ten artykuł i wracaj do niego. Dzięki temu nic cię nie zaskoczy.

Jaki kolor przykuł twoją uwagę?

Psychotest z kolorami
Fotografia: Shutterstock

Czerwony

Od rana rozpiera cię energia! Masz milion pomysłów na minutę i snujesz już szalone plany na popołudnie i wieczór, a może nawet na resztę tygodnia? To dobry dzień do działania. Jesteś też w iście flirciarskim nastroju, dlatego randka lub po prostu drobny flirt są wręcz wskazane. 

Różowy

Jesteś dziś optymistycznie nastawiony do świata i bardzo spontaniczny. Twoja radość udzieli się każdemu dookoła, zwłaszcza, że nie raz zaskoczysz bliskich i współpracowników genialnym pomysłem. Postaraj się jednak nie dać wykorzystać, bo możesz być dziś nieco naiwny. 

Pomarańczowy

Dzisiaj jesteś bardzo pracowity. Zrealizujesz wszystkie postawione sobie plany, w dodatku ambitnie podejdziesz do każdego tematu, co na pewno zostanie docenione przez innych. Nie zapomnij jednak o odpoczynku, bo już jutro możesz być wyczerpany.

Żółty

Jesteś otwarty na wszystko i wszystkich. To doskonały dzień na to, żeby wybrać się w podróż, zaplanować ją lub po prostu oddać błogiemu relaksowi. W pracy będzie ci się trudno skupić, ale możesz liczyć na pomocną dłoń innych, którzy chętnie ci pomogą, bo aż promieniejesz szczęściem.

Jasnozielony

Potrzebujesz zmian, a dziś jest idealny moment na to, żeby wcielić je w życie. To czas na zmiany, które od dawna chodzą ci po głowie, ale bałeś się je zrealizować. Dzisiaj nie musisz się bać, wręcz przeciwnie, masz w sobie sporo odwagi, żeby dokonać tego, co zamierzasz.

Ciemnozielony

Masz dość wszystkich i wszystkiego. Wstałeś lewą nogą i nic ci nie odpowiada. Postaraj się jakoś przetrwać, robią absolutne minimum i pozostały czas spędzając na relaksie. Dobrze zrobi ci przechadzka na łonie natury, dzięki czemu będziesz mógł się wyciszyć i uspokoić myśli. 

Niebieski 

Dzisiaj jesteś bardzo skupiony, a jednocześnie masz wytężony umysł. Dzięki temu doskonale przyjdzie ci dziś wszystko, co wymaga twojego intelektu. To dobry dzień na naukę, jakiś kurs lub projekty, które wymagają większego nakładu pracy umysłowej. Wykorzystaj go w stu procentach!

Fioletowy

Stawiasz dziś na przeczucia. Dzisiaj intuicja cię nie zawiedzie, dlatego zaufaj swojej podświadomości. Na pewno podpowiada ci dobrze. Dzisiaj warto zebrać się na odwagę i zacząć realizować długo odkładane na bok plany i marzenia. 

Biały

Dzisiaj wszystko się może zdarzyć! W związku z tym, że biały jest podstawą dla każdej barwy, bądź otwarty na niespodzianki. To właśnie dziś warto nastawić się na nieprzewidywalne, a jednocześnie otworzyć na nowości. 

Zobaczy także: Spójrz na linie na nadgarstku. One zdradzą, czy urodziłeś się pod szczęśliwą gwiazdą!

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować. 

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów