Serce, rozum, czy intuicja? Rozwiąż psychotest i przekonaj się, czym kierujesz się w życiu!

Julia Pandecka 08.04.2020
Zamyślona dziewczyna siedzi na łące
Fotografia: Shutterstock

Czasami życie podaje nam różne scenariusze. Często podświadomie nawet nie wiemy, czym kierujemy się przy ich wyborze. Ten psychotest pomoże ci zdać sobie z tego sprawę.

Czasami podejmujemy w naszym życiu kroki, których sami nie potrafimy wytłumaczyć. Po prostu coś podpowiada nam, że właśnie tak powinniśmy postąpić. Tym czymś natomiast mogą być różne rzeczy. Jedni z nas w życiu kierują się rozumem, inni sercem, w związku z czym ponoszą ich uczucia. Jeszcze inni w stu procentach ufają swojej intuicji i robią tylko to, co ona im podpowiada. Rozwiąż nasz prosty psychotest i przekonaj się, czym tym kierujesz się w życiu.

Zobacz także: Ten test zdradzi, co w życiu liczy się dla ciebie najbardziej. Odpowiedź może cię zaskoczyć

Psychotest: co zobaczyłeś jako pierwsze? To powie, czym kierujesz się w życiu

Spójrz na poniższy obrazek. To, co wskażesz jako pierwsze, zdradzi, czym tak naprawdę kierujesz się w życiu.

Na tym obrazku możecie zobaczyć aż 4 różne rzeczy. Liczy się jednak tylko to, co zauważycie jako pierwsze! Dzięki temu dowiecie się o wiele więcej o własnej podświadomości.

Psychotest: co widzisz na obrazku? To wskaże, czym kierujesz się w życiu
Fotografia: diapordiamesupero.com

Co zobaczyłeś na obrazku jako pierwsze? 

Twarz kobiety

Odbierasz życie przez pryzmat doświadczeń. Należysz do ludzi, dla których coś jest czarne lub białe - nie ma nic pośrodku. Starasz się za dużo nie analizować i cenisz sobie prostotę. A jeżeli już musisz się na coś zdecydować, zawsze bierzesz pod uwagę zarówno to, co podpowiada ci serce, jak i umysł. W związku z tym często masz problem z podejmowaniem decyzji. 

Pantera

Umysł to dla ciebie najważniejsza rzecz i to właśnie nim kierujesz się w życiu. Potrafisz wiele rzeczy analizować i na pewno nie wierzysz w przypadki. Doskonale wiesz, że każda rzecz ma swoją przyczynę, podobnie jak i skutek. Ciężko pracujesz na to, żeby dojść w życiu do wszystkiego własnymi siłami. 

Ptak

Jesteś osobą wrażliwą i życzliwą. Dlatego też zazwyczaj w życiu kierujesz się uczuciami, nawet, jeżeli przez to musisz podjąć pewne ryzyko. Nauczyłaś się jednak dobrze tłumić emocje, na tyle, żeby nie rozpaczać, gdy dzieje się coś złego. Starasz się brać takie sytuacje na przeczekanie. 

Krajobraz

Masz szósty zmysł, w związku z czym intuicja cię nigdy nie zwodzi. I to właśnie nią przede wszystkim kierujesz się w życiu. Jesteś osobą radosną, do której ludzie chętnie lgną. Ty jednak doskonale potrafisz ocenić, kto jest dla ciebie życzliwy, a kto chce cię wykorzystać. To naprawdę cecha, która może ci pomóc w życiu. 

Zobacz także: Spójrz na obrazek i dowiedz się, jak wyrażasz miłość

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować. 

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów