Rzuć okiem na obrazek. Co widzisz? To zdradzi twoją najgorszą cechę!

Zuzanna Morska 12.03.2020
Rzuć okiem na obrazek. Co widzisz? To zdradzi twoją najgorszą cechę!
Fotografia: Screen

Każdy z nas ma lepsze i gorsze cechy charakteru. Zastanawialiście się kiedyś, jaka cecha jest waszą najgorszą? Teraz nie musicie! Wystarczy zrobić ten prosty test, aby się o tym dowiedzieć!

Wystarczy kilka sekund, aby przekonać się, czego nie znoszą w nas inni ludzie. Jak to możliwe? Otóż istnieją proste psychotesty, które zdradzają na temat naszej natury więcej niż mogłoby się nam wydawać. Tak jest właśnie w przypadku tego obrazka.

Rzuć okiem na zamieszczone zdjęcie i powiedz, co na nim widzisz. Poświęć na to kilka sekund, liczy się w końcu pierwsze wrażenie. Od niego też zależy, jaka jest twoja najgorsza cecha! Gotowi, żeby się przekonać?

Psychotest: co widzisz na obrazku, zdradzi twoją najgorszą cechę

Co widzisz na obrazku? Twoje pierwsze wrażenie zdradzi, jaką masz najgorszą cechę. Nie znoszą jej twoi bliscy!

psychotest_wada
Fotografia: yourtango.com

Kobieta

Jeżeli na obrazku zobaczyłeś kobietę, najważniejszy jest dla ciebie wygląd zewnętrzny. Skupiasz się na pozorach i trudno odwieść cię od wyciągania wniosków z pierwszego wrażenia. Oceniasz ludzi i najczęściej ograniczasz się wyłącznie do oceny ich cech zewnętrznych. Nie zwracasz uwagi na to, czym się ktoś zajmuje i o czym może z tobą porozmawiać. Nie możesz powstrzymać się przed krytyką innych. 

Sam również przykładasz ogromną wagę do tego, żeby dobrze wyglądać. Jest to dla ciebie najważniejsze. W dodatku sobie nie masz absolutnie nic do zarzucenia. Twoją największą wadą jest powierzchowność i próżność.

Rzeka

Najważniejszy jest dla ciebie status społeczny. Jeżeli ktoś nie osiągnął jakiegoś poziomu społecznego, nie jest wart twojej uwagi. Zwracasz uwagę na pieniądze i prestiż. Uważasz też, że bardzo ważne jest wykształcenie człowieka. Lubisz patrzeć na ludzi z góry. Bardzo się też wywyższasz. I właśnie to jest twoją najgorszą cechą.

Most

Niestety nie masz w sobie empatii. Wszystko odnosisz do siebie i nie umiesz postawić się na czyimś miejscu. Zawsze masz rację i nie rozumiesz, że ktoś może pomyśleć zupełnie inaczej niż ty. Wszystkich mierzysz swoją miarą i nie bierzesz pod uwagę tego, że ktoś może żyć inaczej niż ty. Jesteś najmądrzejszy, nie słuchasz innych i nie bierzesz pod uwagę ich zdania. Bardzo trudno się z tobą dogadać.

Łódź

Jeżeli zauważyłeś łódź, jesteś bardzo pewny siebie i wysoko oceniasz swoją wartość. Tylko ty wiesz, jak zrobić coś dobrze. Przez to też nie umiesz dzielić obowiązków i mnóstwo bierzesz na własne barki. Niestety swoim zachowaniem i brakiem zaufania do innych pokazujesz im, że do niczego się nie nadają. 

Drzewa

Nie dotyczą cię żadne normy i zasady. Uważasz, że masz więcej przywilejów niż inni i oczekujesz wyjątkowego traktowania. Czujesz się lepszy od innych, choć nie masz ku temu podstaw. Nie widzisz własnych wad, jesteś wobec siebie bezkrytyczny. Jesteś ponad innymi. 

Nie umiesz poradzić sobie w sytuacji, w której ktoś ci odmówi. Wszystko ma być tak, jak ty powiedziałeś. Ludzie mają cię podziwiać i we wszystkim ci przytakiwać. Jesteś bardzo trudny w takim zwykłym obyciu.

Człowiek

Niestety, ale traktujesz ludzi bardzo przedmiotowo. Uważasz, że są oni środkiem do osiągnięcia celu. Zajmujesz się tylko sobą, nikt ani nic wokół cię nie interesuje. Do wszystkiego, co nie dotyczy ciebie, podchodzisz bardzo obojętnie. Grasz też na dwa fronty - jeśli chcesz coś osiągnąć, jesteś osobą "do rany przyłóż". Potrafisz nawet udawać sympatię wobec kogoś, byle jak najwięcej osiągnąć. 

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów