Co jako pierwsze zauważyłeś na obrazku? Odpowiedź zdradzi, czy potrafisz być wierny!

Zuzanna Morska 06.04.2020
Psychotest
Fotografia: yourtango.com

Ten prosty psychotest zdradzi, czy potrafisz dochować wierności w związku. Wystarczy, że rzucisz okiem na obrazek i zapamiętasz pierwsze, co na nim zobaczyłeś! Sprawdź, co to oznacza.

Umiałbyś zdradzić bliską osobę? A może kompletnie nie wyobrażasz sobie takiej sytuacji? Jedno jest pewne - jednym osobom takie zachowania przychodzą łatwo, inne osoby się nimi brzydzą. Do której grupy należysz? Okazuje się, że możesz to też sprawdzić za pomocą tego prostego testu!

Psychotest: to, co widzisz na obrazku, zdradzi, czy jesteś wierny

Wystarczy, że rzucisz okiem na obrazek i zapamiętasz, co zobaczyłeś jako pierwsze. Pamiętaj, że liczy się pierwsze wrażenie! Tylko ono zdradzi, jaki naprawdę jesteś. Także rzuć okiem na ilustrację i odpowiedz sobie na pytanie, co widzisz. Gotowy poznać wynik?

psychoo
Fotografia: yourtango.com

Drzewo/drzewa

Jeżeli jako pierwsze zobaczyłeś drzewa, jesteś osobą, która nie zdradza. Uważasz, że wierność - czy ukochanej osobie, czy rodzinie, czy przyjaciołom - jest jedną z najważniejszych wartości w życiu. Jesteś też w stanie poświęcić swoje dobro dla dobra innych. Możesz być nieszczęśliwy, ale nie zrobisz nic, co mogłoby skrzywdzić innych. Dlatego będziesz tkwić w toksycznym związku, byle nie zniszczyć życia drugiej osobie. Skupiasz się na tym, żeby dawać jak najwięcej z siebie innym, ale przy okazji zapominasz o sobie. Przez to możesz być nieszczęśliwy.

Ptaki

Jeżeli zauważyłeś ptaki, jesteś wierny i oddany drugiej osobie. Nie zdradzasz, ale może zdarzyć ci się wyjątek - jeżeli zrozumiesz, że ta druga osoba nie jest ci pisana, nie będziesz mieć oporów przed rozpoczęciem czegoś nowego. W życiu kierujesz się głównie uczuciami. Jak kochasz to na zabój. Niestety przy okazji brakuje ci trochę rozsądku. Każdą kolejną miłość traktujesz jako tę jedyną i ostatnią.

Dom/domy

Nie masz żadnego problemu ze zdradą. Oszukiwanie masz we krwi, przychodzi ci ono bardzo łatwo. Jeżeli w twoim związku się nie układa, nie próbujesz go naprawiać. Szukasz pocieszenia i ukojenia na zewnątrz. W dodatku jesteś bardzo spontaniczny, dajesz się ponieść emocjom. Niestety często są to emocje towarzyszące relacjom z innymi osobami - nie z twoim partnerem. Zamiast pracować nad związkiem, zrywasz go i rzucasz się w kolejny. W ten sposób zapewniasz sobie szczęście na chwilę.

Słoń

Jeżeli zobaczyłeś słonia, oznacza to tyle, że uczysz się na błędach. Nie jesteś idealną osobą, zdarzyło ci się zdradzić. Ale nie zamierzasz zrobić tego drugi raz. Prawdopodobnie po zdradzie od razu się przyznałeś, bo wyrzuty sumienia zamieniły twoje życie w piekło. 

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów