To, jaki typ mężczyzn wybierasz, zdradza, jaką masz osobowość. Poznaj prawdę na swój temat!

Malwina Wasilewska 20.04.2020
mężczyźni
Fotografia: Shutterstock

Ten psychotest zajmie ci dosłownie chwilę. Rozwiąż go i dowiedz się, jaką masz osobowość.

Każda z nas ma inne preferencje w kwestii typu wymarzonego partnera. Jedne z nas wybierają silnych i pewnych siebie mężczyzn o doskonałej prezencji, inne mają słabość do artystów, a jeszcze inne stawiają na typ intelektualisty. Okazuje się, że twój typ faceta zdradza, jaką masz osobowość. Sprawdź, o czym świadczą twoje preferencje!

Psychotest - typ mężczyzny a twoja osobowość

Wybierz swój typ spośród poniższych zdjęć facetów, a następnie przeczytaj, co twój wybór mówi na temat twojej osobowości.

5_JktkpTURBXy8wMjE0NmU0YzQwOGU3NmU4NGNmYmIyMjA4OTJmOTRlNS5qcGeTlQMbAM0Cys0BkpMFzQMUzQG8lQfZMi9wdWxzY21zL01EQV8vMTQwYjFjZmU3ZjBhYzUyZWRjMDEwZDcwOTc4Z...
Fotografia: www.damskiyclub.ru

1. Partner ma być dla ciebie przede wszystkim oparciem. Chcesz czuć się przy nim jak mała dziewczynka, dlatego lubisz, kiedy to on przejmuje inicjatywę. Jesteś osobą lojalną, oddaną i ufną. Twoim największym problemem jest brak zdecydowania.

2. Z natury jesteś osobą opiekuńczą. Chcesz dbać o ukochanego, ale od niego oczekujesz tego samego. W życiu lubisz dominować. Twoją wadą jest częste matkowanie. Faceci tego nie znoszą!

3. Jesteś niezwykle ambitna i niezależna. Mężczyźni podziwiają cię za odwagę i determinację w dążeniu do celów. Z racji tego, że jesteś wymagająca i dominująca, wielu mężczyzn się ciebie boi. W związku potrzebujesz dużo wolności.

4. Jesteś wrażliwa i emocjonalna. Zależy ci na tym, aby twój facet dawał ci poczucie bezpieczeństwa. Oczekujesz od niego zaangażowania i całkowitego oddania się tobie. W związku bywasz zaborcza, ale kiedy zdarza ci się przekroczyć granice, masz odwagę przyznać się do błędu.

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować. 

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów