Wiesz, ile kciuk jest w stanie powiedzieć o twojej osobowości? Będziesz zaskoczony!

Julia Pandecka 14.09.2020
Przyjaciele leżą na trawie w słoneczny dzień i uśmiechnięci pokazują kciuki do góry
Fotografia: Shutterstock

Chcesz poznać prawdę na swój temat? Rozwiąż psychotest i sprawdź, co twój kciuk mówi o twojej osobowości.

Zajrzenie głęboko w siebie i poznanie całej swojej osobowości nie jest rzeczą łatwą. Choć wydawać nam się może, że znamy się już na wylot, w rzeczywistości niektóre nasze zachowania mogą zaskoczyć naszych bliskich, jak i nawet właśnie nas samych. Warto zatem zdać sobie sprawę z najskrytszych zakamarków naszej osobowości. A pomóc nam w tym może ten psychotest. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, ile wasz kciuk jest w stanie powiedzieć wam o waszym charakterze.

Zobacz także: Spójrz na swój palec wskazujący. Jego kształt zdradzi, jaka jest twoja najlepsza i najgorsza cecha!

Psychotest: co twój kciuk mówi o tobie? Poznaj całą prawdę!

Spójrz dokładnie na swojego kciuka. Jest on podzielony na dwie części. To, która z nich jest dłuższa, mówi wiele o twojej osobowości.

Gotowy na poznanie prawdy?

Górna część jest dłuższa

Jesteś osobą silną i zdeterminowaną. Ambicja to twoje drugie imię. Dlatego też dokładnie wiesz, co chcesz osiągnąć w życiu i będziesz do tego dążył za wszelką cenę. Potrafisz jednak przyznać się do błędu, co jest twoją największą siłą. I za to właśnie cenią cię inni. 

Dolna część jest dłuższa

Jeżeli mielibyśmy wskazać najbardziej przyziemną osobę w twoim otoczeniu, bez wątpienia byłbyś nią ty. Jesteś optymistą i dobrym przyjacielem, jednak jesteś też bardzo rzeczowy, przez co czasami brakuje ci odrobiny szaleństwa. Masz jednak dużo cierpliwości i nie dasz się łatwo wytrącić z równowagi. 

Obie części są równe 

Wiesz, w jakich sytuacjach możesz zaszaleć, a kiedy lepiej pohamować się, żeby nie wpaść w tarapaty. Podobnie jest z ludźmi. Umiesz doskonale wyczuć emocje innych i wiesz, kiedy możesz sobie pozwolić na szczerość, a kiedy lepiej pewne rzeczy przemilczeć. Jesteś urodzonym dyplomatą, przez co umiesz wybrnąć z każdej sytuacji.

Zobacz także: Co kształt stóp mówi o tobie? Poznaj zaskakującą prawdę na swój temat! 

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów