Co mówią o tobie twoje buty? Rozwiąż psychotest i się przekonaj!

Julia Pandecka 03.03.2020
Kobieta w czerwonych butach z czerwonymi podeszwami i czarnych, skórzanych spodniach
Fotografia: Shutterstock

Buty są uzupełnieniem naszych stylizacji, w związku z czym mogą powiedzieć wiele o swojej właścicielce. To, jakie najchętniej wybierasz, mówi wiele o twojej osobowości.

Buty są świętością kobiet. Niemal każda z nas ma w swojej szafie ulubioną parę, którą lubi nosić niemal do wszystkiego. Okazuje się, że właśnie ona może wiele powiedzieć na temat naszej osobowości. Spójrz na poniższy obrazek. Wystarczy, że wskażesz, która z przedstawionych na nim par butów przypomina twoją ulubioną. Dzięki temu będziesz mogła dowiedzieć się ciekawych rzeczy o swojej osobowości. A przede wszystkim o tym, co skrywa twoja podświadomość.

Zobacz także: Co kształt uszu mówi o twoim życiu miłosnym? Rozwiąż psychotest!

Psychotest: co mówią o tobie twoje buty?

Spójrz na poniższy obrazek. To, jakie buty wskażesz jako swoje ulubione, zdradzi prawdę na temat twojej osobowości.

Wystarczy, że wskażesz, które z poniższych par butów najbardziej przypominają te, które wybierasz na co dzień. 

Psychotest. Buty, które wybierzesz, zdradzą, jaka jesteś naprawdę
Fotografia: dimajadid.net

Które buty przypominają twoje ulubione?

1. Kozaki

W zimie wybierasz kozaki, a w lecie kowbojki lub inne buty za kostkę? Jesteś osobą silną i odważną. W życiu najbardziej cenisz sobie wolność i nie lubisz podporządkowywać się innym osobom. Dlatego też najlepiej czujesz się jako singielka. Unikasz zobowiązań i jesteś samowystarczalna.

2. Baleriny

Jesteś elegancka, ale też niezwykle praktyczna. Ludzie uwielbiają spędzać z tobą czas, ponieważ jesteś osobą miłą i zawsze potrafisz każdemu doradzić. Nie oceniasz, nie krytykujesz, a jednocześnie służysz pomocą. Twoim największym problemem jest jednak to, że faceci traktują cię jak kumpelkę, a nie potencjalną partnerkę.  

Zobacz także: To, ile koni zobaczysz na obrazku, zdradzi, czy umiesz szybko podejmować decyzje!

3. Buty sportowe (trampki lub adidasy)

Masz iście ognisty temperament. Jesteś typem buntowniczki, które doskonale wie, czego chce. Uwielbiasz łamać schematy i rozmawiać z ludźmi na kontrowersyjne tematy. Przez to trudno ci zdobyć ich sympatię, ale ty się tym nie przejmujesz. Dopuszczasz do siebie tylko wiernych przyjaciół i jest ci z tym dobrze. W związku dominujesz i musisz mieć ostatnie słowo. 

4. Jasne szpilki

Jesteś prawdziwą duszą towarzystwa. Szybko zaprzyjaźniasz się z innymi ludźmi i roztaczasz wokół siebie pozytywną aurę. Potrafisz zachować zdrowy rozsądek i opanowanie w niemal każdej sytuacji, dlatego ludzie lubią mieć cię blisko siebie. W związku jesteś bardzo ufna, przez co niekiedy dajesz się wykorzystywać. 

5. Czerwone szpilki

Doskonale wiesz, czego chcesz w życiu. Jesteś punktualna, obowiązkowa i uparcie dążysz do postawionych sobie celów. Zawsze dotrzymujesz słowa i jesteś niezwykle ambitna. Przez nadmiar obowiązków często zapominasz jednak o swoim życiu prywatnym, przez co zdarza się, że doskwiera ci samotność. 

6. Czarne szpilki

Jesteś kobietą atrakcyjną, która lubi stawiać na klasyczne rozwiązania. Sprawiasz wrażenie pewnej siebie, jednak w rzeczywistości jesteś bardzo wrażliwa. Potrafisz wzruszyć się nawet na reklamie. Zależy ci na innych ludziach do tego stopnia, że często zapominasz o sobie. W związkach dlatego też często podporządkowujesz się partnerowi. 

Zobacz także: Czy jesteś podporządkowana partnerowi? Wykonaj test i dowiedz się, jak jest naprawdę! 

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów