Który z tych kolorów podoba ci się najbardziej? On wskaże twoje słabe strony

Julia Pandecka 24.01.2020
Dłonie z kolorowym proszkiem
Fotografia: Shutterstock

Nasz ulubiony kolor może powiedzieć wiele na temat naszych osobowości. Zwłaszcza słabych stron naszego charakteru. Która z tych barw podoba ci się najbardziej?

Każdy z nas ma swój ulubiony kolor, choć barw jest cała gama. Okazuje się, że to, jaką barwę wybierzemy, może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. A nawet zdradzić nasze słabe strony. A z tych warto zdać sobie sprawę samemu, zanim inni nam je wytkną. Rozwiąż nasz psychotest i dowiedz się, jakie są twoje słabe strony. Wybierz jeden z czterech kolorów, które są podane poniżej. Dzięki temu poznasz całą prawdę na temat swojej osobowości

Zobacz także: Twój ulubiony kolor zdradza, jaki jesteś w sypialni! Który zwiastuje namiętność, a który nudę?

Wskaż jeden kolor. On zdradzi twoje słabe strony

Poniżej znajdziesz cztery kolory. Wskaż jeden, który podoba ci się najbardziej. On zdradzi twoje słabe strony.

Biały

Jesteś osobą, która nie potrafi dostosować się do zmian. Każde zawirowania, które pojawiają się w twoim bardzo poukładanym życiu, wręcz cię przerażają. Trudno ci się do nich przyzwyczaić. Nie potrafisz też odnaleźć się w roli lidera. Wolisz podporządkowywać się innym, niż pchać się na piedestał. Jesteś w dodatku osobą, która szybko się zniechęca i brakuje ci dyscypliny. I nawet, jeżeli się z kimś pogodzisz, zawsze będziesz pamiętliwy i potem wypomnisz tej osobie, co zrobiła nie tak.

Niebieski

Jesteś osobą bardzo niezdecydowaną. Za bardzo skupiasz się na szczegółach i masz niskie poczucie własnej wartości. Nie jesteś osobą podatną na krytykę, w związku z czym unikasz wszelkich możliwych konfliktów, które za bardzo cię przygnębiają. Brakuje ci odporności na stres i nienawidzisz mieć na sobie jakiejkolwiek presji. Przez to często nie wytrzymujesz w pracy. Masz do życia podejście pesymistyczne, przez co wpędzasz w doła siebie i innych.

Czerwony

Wbrew pozorom, nie lubisz ryzyka. Przez to nie pozwalasz sobie nawet na odrobinę szaleństwa. Nie masz cierpliwości i jesteś osobą niezwykle upartą. W dodatku straszna z ciebie gaduła, która nie uznaje żadnych zasad ani reguł. Potrafisz oszukiwać i nigdy się nie dostosowujesz, co bywa męczące dla ludzi z twojego otoczenia. Masz też skłonności do manipulowania innymi i jesteś mało empatyczną osobą.

Żółty

Jesteś osobą niezwykle chaotyczną. Działasz impulsywnie, często najpierw coś robisz, a dopiero potem analizujesz, przez co łatwo wpadasz w tarapaty i ranisz innych. Jesteś osobą, która nie potrafi się na niczym skupić i jest bardzo chaotyczna w działaniach. W dodatku jesteś bałaganiarzem i człowiekiem, który widzi tylko czubek własnego nosa, gdy podejmuje jakiekolwiek decyzje.

Zobacz także: Twoja fryzura zdradza, jaką masz osobowość! Poznaj prawdę o sobie

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

1. Z którym żywiołem się utożsamiasz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów