Spójrz na obrazek. To, co pierwsze na nim zauważysz, zdradza, o co najczęściej kłócisz się w związku

Malwina Wasilewska 10.06.2020
ilustracja
Fotografia: yourtango.com

Rozwiąż test i sprawdź, co jest najczęstszą przyczyną nieporozumień w twoich związkach z facetami.

Poniższy test pozwoli ci poznać prawdę na temat swoich związków. Być może wcześniej nie zdawałaś sobie sprawy z tego, że powielasz pewien schemat, który może utrudniać ci budowanie trwałej relacji. Ta świadomość zmotywuje cie do pracy nad sobą.

Psychotest obrazkowy

Spójrz na poniższy obrazek i zwróć uwagę na to, co zauważyłeś w pierwszej kolejności. Następnie przeczytaj opis znajdujący się pod ilustracją.

ddd
Fotografia: yourtango.com

Dziupla w drzewie

Jeżeli zauważyłeś na początku dziuplę w drzewie, to znaczy, że twoje kłótnie z drugą połówką najczęściej dotyczą kwestii materialnych. Być może nie czujesz się u boku partnera wystarczająco bezpiecznie. Przyczyną tego stanu rzeczy może być jego rozrzutność.

Ptaki

Najczęściej kłócicie się o inne osoby z bliskiego otoczenia. Wszystko przez zazdrość i niepewność, które cały czas dają ci się we znaki. Zamiast urządzać sceny zazdrości postaraj się popracować nad swoim zaufaniem.

Twarz kobiety

Wasze kłótnie najczęściej dotyczą waszej relacji, a dokładnie uczuć. Często zarzucasz drugiej połówce, że niewystarczająco cię kocha. Twierdzisz, że bardziej powinien okazywać swoje przywiązanie. Zastanów się, czy przypadkiem nie jesteś zbyt zaborcza.

Ten projekt robi furorę na świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami. 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów