Sposób, w jaki siedzisz, zdradza, jaką masz osobowość

Malwina Wasilewska 27.03.2020
dziewczyna
Fotografia: Shutterstock

Dowiedz się, jaki jesteś naprawdę!

Sposób, w jaki wykonujemy codzienne czynności wiele zdradza na nasz temat. Co ciekawe, nawet to, jak siedzisz, może odzwierciedlać twoją osobowość. Zapoznaj się z naszym psychotestem poznaj prawdę o sobie.

Psychotest: sposób siedzenia a osobowość

Spójrz na poniższą ilustrację i sprawdź, co sposób siedzenia mówi na temat twojej osobowości. Opis pozycji, w jakiej siedzisz, znajdziesz pod obrazkiem. Zwróć uwagę na to, jaki jest twój nawyk i sprawdź, co to oznacza. 

OTUyMTkzYDU0GztnRAFtIHdDbz0CWGN2IFt3dkQ1YGJhTTVnWE5gMHsOPT0GHWEkOVZ8ZlxIeG1jQXpkRkh-ZGVAdGZfQ3l7OxYqPUUKITN3BA==
Fotografia: Shutterstock

A. Nie lubisz roztrząsać swoich problemów. Często je bagatelizujesz, przez co z czasem się nawarstwiają. Poza tym jesteś osobą niezwykle kreatywną, towarzyską i beztroską.

B. Jesteś marzycielem. Pomysłowość, rozwinięta wyobraźnia i ciekawość świata to twoje największe atuty. Ponadto uwielbiasz poznawać nowych ludzi.

C. Uwielbiasz luksus, bywasz kapryśny, zarozumiały i jesteś nonkonformistą. Lubisz być w centrum uwagi i wszędzie ciebie pełno.

D. Jesteś poukładany, punktualny i twardo stąpasz po ziemi. Ponadto cechujesz się wysoką inteligencją i wrażliwością. Masz problem z wyrażaniem uczuć i zaufaniem.

E. Jesteś osobą ambitną, ale nie dążysz do celu po trupach. Twierdzisz, że na wszystko w życiu przyjdzie czas. Poza tym jesteś wrażliwy na krytykę.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów