Co mówi o tobie sposób, w jaki splatasz dłonie? Poznaj zaskakującą prawdę na temat swojej osobowości

Malwina Wasilewska 24.08.2020
uśmiechnięta kobieta
Fotografia: Shutterstock

Ten psychotest pomoże ci w ekspresowym czasie poznać ukryte cechy twojej osobowości.

Sposób, w jaki splatamy dłonie, zdradza na nasz temat więcej, niż może nam się wydawać. Okazuje się, że taka pozornie nieistotna kwestia, jak sposób splatania palców u dłoni, może zdradzać ciekawe informacje na temat naszej osobowości. Poznajcie szczegóły.

Sposób splatania palców u dłoni a osobowość

Niektórzy z nas, splatając palce u dłoni, krzyżują kciuki, a inni trzymają je prosto obok siebie. Sprawdź, jak ty zwykle splatasz dłonie, a następnie dowiedz się, co to oznacza. Opis znajdziesz pod obrazkiem.

wNAktkpTURBXy9mYTI5YTk4NjE2NGQ0YmFiYzljOGM0NmU0MTYwOWNhOS5wbmeSlQLNAxQAwsOVAgDNAvjCww
Fotografia: lettoquotidiano.it

1. Prawy kciuk nad lewym

Jesteś bardzo wrażliwą osobą, dlatego łatwo cię zranić. Poza tym masz w sobie dużo empatii, co sprawia, że ludzie chętnie zwierzają ci się ze swoich problemów. Rozwinięta intuicja pomaga ci w życiu podejmować właściwe decyzje i unikać toksycznych ludzi. Z natury jesteś introwertykiem.

2. Kciuki ułożone równolegle

Masz w sobie dużo spokoju i nawet w najbardziej stresujących sytuacjach jesteś opanowany. W życiu doskonale wiesz, ale czasami za szybko rezygnujesz. Masz niewielką grupę przyjaciół, z którymi spotykasz się od lat. Jesteś osobą godną zaufania.

3. Lewy kciuk na prawym

Wszędzie cię pełno. Nie wiesz, co to nuda, bo wciąż masz nowe pomysły na spędzanie wolnego czasu. Jesteś osobą niezwykle energiczną. Uwielbiasz wyzwania i nie boisz się mówić głośno swojego zdania. Jesteś osobą bardzo towarzyską i spontaniczną.

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować. 

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów