Spójrz na obrazek i wytypuj, która z kobiet jest najstarsza. Twoja odpowiedź zdradzi, jak oceniają cię inni

Malwina Wasilewska 15.09.2020
kobiety
Fotografia: Shutterstock

Rozwiązanie tego psychotestu zajmie ci kilka chwil. Dzięki niemu dowiesz się, jak oceniają cię inni.

Chcesz dowiedzieć się, co myślą o tobie inni? Okazuje się, że w tej kwestii wiele można dowiedzieć się na podstawie psychotestu obrazkowego. Postępuj zgodnie ze wskazówkami i dowiedz się czegoś nowego na swój temat.

Psychotest obrazkowy

Spójrz na poniższy rysunek przedstawiający 4 kobiety i wskaż, która z nich jest twoim zdaniem najstarsza. Następnie przeczytaj poniższy opis nawiązujący do wytypowanej przez ciebie osoby. Zdradzi on, co myślą na twój temat inni.

qDAktkpTURBXy8xNDAxOWNlYmY5YWVmMzM3YWM3ZTIzMDQ0ZDM2MjVlOS5qcGeSlQLNAxQAwsOVAgDNAvjCww
Fotografia: lettoquotidiano.it

1. Ludzie uważają cię za bardzo wrażliwą i empatyczną osobę. Jesteś bardzo pomocny i wrażliwy na ludzką krzywdę. Z drugiej strony jesteś niepewny siebie i przez to ulegasz wpływom, a inni to wykorzystują.

2. Zdaniem innych w życiu jesteś prawdziwym wojownikiem. Jak już sobie coś postanowisz, to tak musi być. Trudne sytuacje napędzają cię do działania. Ludzie podziwiają cię za wytrwałość i pewność siebie.

3. Inni widzą w tobie urodzonego przywódcę. Lubisz błyszczeć i stać na czele innych. Wymyślanie strategii i delegowanie zadań przychodzi ci bez najmniejszego wysiłku. Osoby z twojego otoczenia czują się w twoim towarzystwie pewnie i chętnie słuchają tego, co masz do powiedzenia.

4. Jesteś osobą bardzo otwartą i ciepłą. Ludzie lubią powierzać ci swoje sekrety i pytać o rady, bo uważają cię za osobę godną zaufania. Ponadto jesteś bardzo rodzinna i masz grupkę przyjaciół, z którymi trzymasz się od lat.

Serial "Przyjaciele" odniósł ogromny sukces. Wielu fanów tęskni za tą popularną produkcją. Jeśli uwielbiałeś śledzić przygody szóstki przyjaciół, koniecznie weź udział w naszej zabawie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i przekonaj się, który serialowy bohater jest twoją bratnią duszą.

Quiz: który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą
Rozwiąż quiz

Który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą?

Quiz: który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą

1. Na co wydałbyś wygrane 1000 złotych w loterii?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów