Wybierz kolor przycisku i poznaj ukryte strony swojej osobowości. Sprawdź, jaki jesteś naprawdę

Malwina Wasilewska 22.07.2020
przyciski
Fotografia: Facebook.com

Ten psychotest zajmie ci dosłownie kilka minut. Dzięki niemu poznasz ukrytą prawdę na swój temat.

Choć wydaje nam się, że nikt nie zna nas tak dobrze, jak my sami, to jednak często życie pokazuje nam, że prawda jest inna. Szczególnie w trudnych sytuacjach możemy poznać swoje dotychczas nieznane oblicze. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co skrywa się w zakamarkach twojej osobowości, rozwiąż nasz psychotest.

Psychotest obrazkowy

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat twojej osobowości? Wystarczy rozwiązać poniższy psychotest obrazkowy. Spójrz na ilustrację i wybierz element, na który w pierwszej kolejności zwróciłeś uwagę. Opis zawarty pod rysunkiem zdradzi, jaki jesteś naprawdę.

sss

Czerwony

Jesteś osobą, która może pochwalić się wieloma talentami. Masz barwne życie, lubisz rywalizację i zawsze wysoko mierzysz. Zdarza ci się osiągać cele kosztem innych i to twoja największa wada.

Żółty

Z natury jesteś osobą pewną siebie, która doskonale wie, czego chce i z uporem dąży do celu. Ponadto szybko zjednujesz sobie ludzi i jesteś urodzonym liderem. Otoczenie cię uwielbia.

Pomarańczowy

Twoim największym problemem jest to, że nie umiesz się cieszyć tym, co masz. Szukasz problemów i przez to wciąż jesteś niespokojny. Czasami lepiej przestać kontrolować najmniejsze szczegóły swojego życia i dać się ponieść.

Zielony

Kierujesz się w życiu swoimi zasadami, jednak czasami dajesz innym wejść na głowę i wtedy zdarza się, że twoje decyzje są niezgodne z tobą. Pamiętaj o tym, aby ćwiczyć asertywność. W innym wypadku będziesz żałował swoich zachowań.

Różowy

Jesteś osobą, która nie lubi marnować czasu. W trudnych sytuacjach szybko bierzesz się w garść i jesteś urodzonym optymistą. Dzięki swojej zaradności udaje ci się osiągnąć każdy postawiony cel.

Fioletowy

W życiu najważniejsze jest dla ciebie poczucie bezpieczeństwa. Z powodu swojej wrażliwości często czujesz niepokój. Podświadomie szukasz partnera, na którym zawsze będziesz mogła polegać. Nie znosisz samotności i rzadko dajesz drugą szansę ludziom, którzy zachwiali twoje zaufanie.

Niebieski

W życiu najważniejsze są dla ciebie spokój i harmonia. Uwielbiasz wyzwania, jednak nic nie robisz na siłę. Czasami zdarza ci się zrezygnować z realizacji swoich celów dla dobra innych. Empatia jest twoją najmocniejszą stroną.

Szary

Jesteś osobą niezdecydowaną, która poszukuje celu w życiu. Lubisz inspirować się innymi, jesteś impulsywny i emocjonalny. Z tego powodu czasami nie panujesz nad swoim zachowaniem.

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów