Spójrz na obrazek. To, co pierwsze na nim zauważysz, zdradza, jaki powinien być twój partner!

Malwina Wasilewska 09.06.2020
ilustracja
Fotografia: ---

Ten psychotest zdradzi, jakiego partnera powinnaś szukać, aby być szczęśliwą.

Masz za sobą wiele nieudanych związków? Zamiast zadręczać się myślami, że już nigdy się nie zakochasz, spójrz na ten problem z innej strony. Być może do tej pory szukałaś tego jedynego wśród nieodpowiednich mężczyzn. Rozwiąż nasz psychotest i dowiedz się, jaki typ faceta pasuje do ciebie.

Psychotest

Spójrz na poniższy obrazek i zwróć uwagę na to, co pierwsze na nim dostrzegłaś. Następnie przeczytaj poniższy opis i dowiedz się, jaki powinien być twój partner.

90577d22fcede2e097c44fee356438a2
Fotografia: pinterest.com

1. Twarz

Jeżeli w pierwszej kolejności zobaczyłaś twarz kobiety, to znak, że twój mężczyzna powinien być nieszablonowy, kreatywny, otwarty i empatyczny. W jego towarzystwie nigdy nie będziesz się nudzić i będziesz czuć się wyjątkowo. Jego pomysłowość zmotywuje cię do rozwijania swoich pasji.

2. Ptak

Potrzebujesz mężczyzny zorganizowanego i twardo stąpającego po ziemi. Dzięki niemu będziesz bardziej poukładana i zmotywowana do działania. On sprawi, że przestaniesz bujać w obłokach i w końcu dojrzejesz.

3. Kwiaty

Twój wymarzony mężczyzna powinien być przede wszystkich rodzinny i dawać ci bezpieczeństwo. Jesteś osobą z natury spokojną i takiego partnera powinnaś mieć u swojego boku. Jego wewnętrzna dojrzałość sprawi, że poczujesz się pewniej.

Ten projekt robi furorę na świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami. 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów