Co widzisz na obrazku? Twoje pierwsze skojarzenie zdradzi, czy w końcu się zakochasz!

Malwina Wasilewska 28.04.2020
ilustarcja
Fotografia: newsmood.pp.ua/

Rozwiąż psychotest i poznaj prawdę na temat swojego życia uczuciowego. Odpowiedź może cię zaskoczyć!

Jesteś singlem poszukującym swojej drugiej połówki? Sprawdź, czy jesteś gotowy na stworzenie stałego związku, rozwiązując poniższy psychotest. Dowiesz się z niego, jakie są twoje perspektywy w życiu uczuciowym.

Psychotest obrazkowy: jak będzie wyglądać twoje życie miłosne?

Zwróć uwagę na poniższą ilustrację i wybierz obrazek z parą, która najbardziej kojarzy ci się z idealną miłością. Następnie przeczytaj co twój wybór zdradza na twój temat.

unnamed
Fotografia: www.newsmood.pp.ua

1. Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że miłość to nie tylko motyle w brzuchu i namiętność, ale także współpraca i kompromisy. Zdecydowanie jesteś gotowa na miłość. To wydarzy się niebawem! Miej uszy i oczy dookoła głowy.

2. Masz idealistyczne nastawienie do miłości. Chcesz być w związku przypominające te z komedii romantycznych. Jednak zamiast szukać ideału zejdź na ziemię i spójrz na świat realistycznie. Wokół ciebie są faceci, z którymi masz szansę stworzyć udany związek, ale musisz się w końcu na nich otworzyć.

3. Jesteś osobą, która zanim się zakocha, musi mieć pewność, że to ten jedyny. Inwestujesz swoje uczucia, gdy masz pewność, że on je odwzajemnia. Dzięki temu unikasz nieszczęśliwej miłości, ale jednocześnie często jesteś zamknięta na nowe wartościowe relacje. Otwórz w końcu swoje serce, a zjawi się ktoś o kim od dłuższego czasu marzyłaś.

4. Doskonale wiesz, jakiego faceta szukasz, ale twoim problemem jest brak podjęcia jakiejkolwiek inicjatywy. Wyjdź do ludzi i nie uciekaj przed tymi, którzy wykazują zainteresowanie twoją osobą. Jest ich wokół ciebie więcej niż ci się wydaje!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów