Co widzisz na obrazku? To, co zauważyłeś jako pierwsze, zdradzi twoje lęki

Malwina Wasilewska 08.04.2020
ilustracja
Fotografia: Ofeminin.pl

Rozwiąż psychotest i dowiedz się, czego najbardziej się obawiasz.

Lęk jest uczuciem, które częściej lub rzadziej dotyka każdego z nas. Mimo że wydaje się nam, iż wiemy już wszystko o sobie, to w naszej podświadomości często tkwią nieprzepracowane problemy, o których istnieniu nie zdajemy sobie sprawy. Ten psychotest ujawni prawdę na temat twoich lęków. Poznaj szczegóły.

Spójrz na obrazek i poznaj prawdę na temat swoich lęków

Ten psychotest zdradzi, co wywołuje w tobie największy lęk. Zobacz poniższy obrazek i zwróć uwagę na to, co pierwsze zwróciło twoją uwagę, a następnie przeczytaj opis pod obrazkiem.

kkk

1. Dziewczynka

Twoje lęki są odzwierciedleniem traum przeżytych w dzieciństwie. Tkwią one w głęboko w twojej podświadomości, mimo że mogłeś już zapomnieć o tych nieprzyjemnych sytuacjach, których doświadczyłeś w przeszłości.

2. Motyl

Jesteś osobą poszukującą nowych wyzwań i możliwości. Masz bardzo rozwiniętą wyobraźnię i głowę pełną pomysłów. Najbardziej boisz się, że przegapisz szansę na wspięcie się na wyższą pozycję w życiu.

3. Truskawka

Boisz się zakochać, bo nie chcesz doświadczyć zranienia. Twoje obawy sprawiają, że masz trudności w nawiązywaniu stałych relacji.

4. Pająk

Najbardziej boisz się utraty poczucia bezpieczeństwa. Bardzo ostrożnie podchodzisz do nowych znajomości i masz trudności w otwieraniu się na innych.

5. Drzewa

Obawiasz się upływającego czasu i co za tym idzie - starości. Często unikasz odpowiedzi na pytania dotyczące twojego wieku.

Zobacz także: Mama i córka podbijają internet. Wszyscy próbują zgadnąć, która jest starsza

Quiz o gwiazdozbiorach
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz gwiazdozbiory?

Quiz o gwiazdozbiorach

1. Czy gwiazdozbiory określa Międzynarodowa Unia Astronomiczna?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów