Kto rozbił wazon? Wskaż winowajcę i dowiedz się prawdy o sobie

Julia Pandecka 31.03.2020
Psychotest: które z dzieci stłukło wazon? Wskaż winowajcę i poznaj swoją osobowość
Fotografia: Brightside.me

O naszej osobowości może świadczyć wiele rzeczy. W tym to, kogo w wielu sytuacjach uważamy za winnego. Spójrz na obrazek i się przekonaj. 

Psychotesty mają różne oblicza. W jednych wystarczy spojrzeć na obrazek i wskazać to, co nam się podoba. W innych chodzi o to, żeby dostrzec jak najwięcej elementów na obrazku. A w jeszcze innych spojrzeć na sytuację i wskazać, co wydarzyło się w przedstawionej scenie. I właśnie na tym teraz się skupimy. Spójrz na poniższy obrazek i wskaż, kto stłukł wazon. To, którego winowajcę wskażesz, może wiele powiedzieć o twojej osobowości.

Zobacz także: Sposób, w jaki siedzisz, zdradza, jaką masz osobowość

Psychotest: Kto robił wazon? Twój wybór zdradzi twoją osobowość

Na poniższym obrazku możemy zobaczyć scenkę tuż po stłuczeniu wazonu.

Na obrazku znajduje się czwórka dzieci i ich mama, która próbuje dojść do tego, które z nich stłukło wazon. Pomożesz jej? Wskaż winowajcę i przekonaj się, co on mówi na twój temat!

Psychotest: kto rozbił wazon? Winowajca wskaże twoją osobowość
Fotografia: Brightside.me

Kto stłukł wazon?

Dziecko A

Jesteś świetnym obserwatorem. Nie umkną ci nawet najdrobniejsze szczegóły, na które zapewne nie zwróciliby uwagi inni. W życiu kierujesz się przede wszystkim rozumem. Twoje trafne obserwacje pomagają ci zarejestrować ważne rzeczy i wyciągać z każdej sytuacji słuszne wnioski.

Dziecko B

Potrafisz uparcie dążyć do celu. W życiu kierujesz się przede wszystkim logiką i zdajesz sobie sprawę ze swoich słabości. Starasz się ich jednak nie ukazywać. Dostrzegasz też każdy błąd u innych. Reagujesz jednak dopiero wtedy, kiedy to ci się opłaca

Dziecko C

Jesteś urodzonym liderem. Potrafisz zarządzać ludźmi i lubisz decydować o ich zachowaniach. Nie potrafisz jednak przyznać się do błędu sam. Wszystko próbujesz zatuszować charyzmą i urokiem osobistym. 

Dziecko D

Z dnia na dzień starasz się być lepszym człowiekiem. Masz w sobie duże pokłady empatii i wrażliwości. Umiesz słuchać i doradzać innym, a jednocześnie starasz się za wszelką cenę im pomagać. Często nie zwracając uwagi na siebie samego. 

Zobacz także: Spójrz na obrazek i poznaj swoją najmocniejszą stronę. Zajmie ci to chwilę

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów