Twoje zdjęcie profilowe mówi o tobie więcej, niż ci się wydawało! Poznaj prawdę na swój temat

Malwina Wasilewska 19.08.2020
media społecznościowe
Fotografia: Shutterstock

Poznajcie ukrytą prawdę na swój temat. Odpowiedź może was zaskoczyć!

Okazuje się, że na podstawie naszej fotografii profilowej można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat naszej osobowości. Zdjęcia profilowe, które prezentujemy w mediach społecznościowych, możemy podzielić na kilka kategorii - fotografie zrobione z daleka, selfie, zdjęcia z partnerem, a także ujęcia z czasów dzieciństwa. Podpowiadamy, co oznacza każdy z wyżej wymienionych wariantów.

Co mówi o tobie twoje zdjęcie profilowe?

Zdjęcie profilowe, które publikujesz w mediach społecznościowych, może powiedzieć o tobie więcej, niż ci się wydaje. Sprawdź, co możesz wyczytać na swój temat na podstawie głównej fotografii, którą zamieszczasz na Facebooku czy Instagramie.

Zdjęcie zrobione w oddali

Jesteś osobą, która woli pozostawić prywatność dla siebie. Z natury jesteś otwarty na nowe doświadczenia, lubisz poznawać nowych ludzi i nie skupiasz się przesadnie na sobie. Bardziej interesuje cię otoczenie i zachodzące w nim zmiany. Ponadto jesteś osobą o bogatym życiu wewnętrznym.

Zdjęcie z dzieciństwa

Jesteś wrażliwcem. Z sentymentem wspominasz przeszłość i często wracasz myślami do czasów z dzieciństwa. Poczucie humoru i pozytywne podejście do życia to twoje najmocniejsze cechy. Ludzie zazdroszczą ci optymizmu i dystansu do siebie.

Zdjęcie z partnerem

Jesteś osobą, dla której miłość odgrywa najważniejszą rolę. Ponadto lubisz dzielić się swoim życiem prywatnym z innymi. Lubisz publicznie informować o każdej radosnej chwili, której doświadczyłeś. Twoim największym problemem jest nieumiejętność radzenia sobie z nawet z najdrobniejszymi niepowodzeniami.

Selfie

Masz duszę artysty. Oryginalność i kreatywność to zdecydowanie twoje najmocniejsze cechy. Niestety jesteś podatny na stres i często w siebie nie wierzysz. Być może masz kompleksy, które starasz się ukryć i pokazać swoją osobę w lepszym świetle.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów