Co mówi o tobie twoja bielizna? Poznaj swoje prawdziwe oblicze!

Julia Pandecka 21.02.2020
Kobieta w seksownej bieliźnie leży na łóżku
Fotografia: Shutterstock

Każda z nas ma swój ulubiony krój bielizny, po który sięga najchętniej. Okazuje się, że może to wiele powiedzieć na temat naszej osobowości.

Każda z nas ma ulubione elementy w swojej garderobie. Zwłaszcza w kwestii bielizny. Jedna kobiety wolą nosić stringi, inne figi, a jeszcze inne najlepiej czują się w wysoko zabudowanych majtkach. Okazuje się, że to, jaką bieliznę wybieramy, może bardzo dużo powiedzieć na temat naszej osobowości. Spójrz na poniższy obrazek i wskaż, które majtki najbardziej przypominają te, po jakie sięgasz najchętniej. Dzięki temu poznasz prawdziwe oblicze swojej natury.

Psychotest. Co mówi o tobie twoja bielizna?

Spójrz na poniższy obrazek. Które z tych majtek najbardziej odpowiadają tym, jakie nosisz na co dzień? 

Psychotest. Które majtki wybierzesz? To powie, jaka jesteś naprawdę
Fotografia: brainum.ru

Majtki numer 1

Kobiety, które decydują się na tego typu bieliznę zazwyczaj potrafią zachować zimną krew w każdej sytuacji. Są spokojne, opanowane i twardo stąpają po ziemi, jednak od czasu do czasu lubią pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Zwłaszcza, gdy znajdują się wśród bliskich osób, przy których mogą czuć się swobodnie. Jest to typ kobiety, której zdecydowanie można zaufać i na niej polegać, a jednocześnie bardzo dobrze się z nią bawić.

Majtki numer 2

Kobiety, które wybierają taki krój bielizny, zdecydowanie wiedzą, czego chcą. Są dobrze wykształcone, pewne siebie i mocno stawiają w swoim życiu na karierę. Nie boją się też wyrazić własnego zdania i stanąć w obronie swoich poglądów. Ważne jest dla nich życie na wysokim poziomie i zawsze będą dążyć do przeskakiwania własnych granic. Mają też bogate życie towarzyskie.

Zobacz także: Co kształt nosa mówi o tobie? Odpowiedź może cię zaskoczyć! 

Majtki numer 3

Te dziewczyny doskonale wiedzą, czego chcą. Są niezależne, a w życiu kierują się odwagą. Nic im nie jest straszne. Potrafią pokazać, na co tak naprawdę je stać, nie zważając na konsekwencje. I zawsze staną w obronie swoich przekonań. Trudno się jednak z nimi dogadać, a już na pewno nie da się dojść do kompromisów. 

Majtki numer 4

Te panie raczej nie przepadają za dużym towarzystwem. Są raczej typem samotniczek, które do szczęścia potrzebują siebie lub wyłącznie bardzo bliskiej osoby. Gdy muszą wyjść ze swojej strefy komfortu, są przerażone. Przez to czasami sprawiają wrażenie niesympatycznych, ale w rzeczywistości to bardzo inteligentne kobiety, które dobrze wiedzą, czego oczekują od życia. 

Majtki numer 5

Te kobiety nie lubią łamać zasad. Bardzo ważne jest dla nich ich przestrzeganie, a uczciwość całe życie stawiają na pierwszym miejscu. Czasami przez to robią rzeczy wbrew sobie, bo ich zdaniem tak być powinno. Za mocno przez to polegają na zdaniu innych, czasami zapominając o swoich potrzebach. Przez to nie są asertywne i nie potrafią walczyć o swoje.

Zobacz także: To, w jaki sposób trzymasz kubek, zdradza, jaką masz osobowość 

Majtki numer 6

Kobiety, które decydują się na taką bieliznę, są bardzo rozrywkowe. Prowadzą energiczne życie, czy to w pracy, czy w czasie wolnym. Potrafią mieć milion pomysłów na minutę i każdy z nich zacząć realizować. Czasami jednak ich słomiany zapał sprawia, że robią kilka rzeczy na raz i nie potrafią żadnej z tych spraw sfinalizować. W życiu stawiają przede wszystkim na przyjemności.

Majtki numer 7

Te panie zdecydowanie nie lubią się podporządkowywać. Są prawdziwymi indywidualistkami. Żyją według swoich reguł i nie przejmują się otoczeniem. Przywiązują też dużą wagę do szczegółów. Dbają o każdą, najdrobniejszą nawet rzecz, która mogłaby sprawić, że całość nabierze lepszej prezencji. Rzucają się w oczy przez swoją siłę i nieustępliwość. 

Majtki numer 8

Pani, która wybierze taką bieliznę, to prawdziwy lekkoduch. Kocha czuć zew przygody, często się spóźnia, ale jednocześnie jest bardzo lojalna. Niektórzy twierdzą, że nigdy nie dorośnie, ale jej to nie jest do szczęścia potrzebne. Liczy się dobra zabawa, wiatr w żagle, no i kilka fajnych osób u jej boku. Obowiązki? To zdecydowanie nie dla niej.  

Zobacz także: Pizza, którą najczęściej zamawiasz, może świadczyć o twoim charakterze. Co "mówi" o tobie twój ulubiony smak?

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów