Co mówi o tobie kolor twojej ulubionej szminki? Odpowiedź może cię zaskoczyć!

Malwina Wasilewska 25.09.2020
usta
Fotografia: ---

Sprawdź, co kolor twojej szminki mówi o tym, jaka jesteś!

Nawet najmniejsze szczegóły związane z wyglądem mogą wiele zdradzić na temat naszej osobowości. Okazuje się, że również nie bez znaczenia jest wybór koloru szminki. Dowiedz się, co zdradza na twój temat kolor szminki, którą najczęściej wybierasz.

Kolor ulubionej szminki a osobowość

Wybór szminki wiele może powiedzieć na temat twoich ukrytych cech. Sprawdź, co kryje się w zakamarkach twojej osobowości.

Czerwona

Jesteś osobą, która doskonale wie, czego chce, jest pewna siebie i zawsze stawia na swoim. Masz w sobie ogromne pokłady energii. Ponadto jesteś intrygująca i wyzwolona. Robisz ogromną furorę na mężczyznach.

Różowa

Z pozoru jesteś niewinna, ale w rzeczywistości lubisz kusić i doskonale ci to wychodzi. Emanujesz kobiecością i dlatego trudno mężczyznom przejść obok ciebie obojętnie.

Cielista

Jesteś osoba otwartą, szczerą i zależy ci, aby inni traktowali cię poważnie. Jesteś osobą rozwiniętą intelektualnie, dla której najważniejszy jest rozwój. W życiu stawiasz na proste rozwiązania i nie boisz się wyzwań.

Brązowa

Jesteś osobą, która działa w zgodzie ze swoją intuicją. Z natury jesteś introwertyczką. Wolne chwile najchętniej spędzasz w niewielkim gronie najbliższych osób. Ponado jesteś osobą wrażliwą. Doskonale odnajdujesz się w zawodach artystycznych.

Nie wszystkie znaki zodiaku stworzą zdrowe relacje z innymi. Koniecznie sprawdź, jaki znak zodiaku jest dla ciebie toksyczny.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów