Co kształt twoich paznokci mówi o tobie?

Malwina Wasilewska 23.01.2020
paznokcie
Fotografia: Sutterstock

Poznaj prawdę na swój temat!

Mówi się, że wygląd zewnętrzny wiele może zdradzać na temat naszej osobowości. Okazuje się, że nawet najmniejsze detale mają w kwestii spore znaczenie. Sprawdź, co na temat twojej osobowości mówi kształt twoich paznokci.

Psychotest - co kształt paznokci paznokci mówi o tobie?

Trójkątne, okrągłe, a może prostokątne? Kształt paznokci zdradza prawdę na twój temat. Poznaj szczegóły i sprawdź, czy poniższy opis rzeczywiście odzwierciedla twoją osobowość. Wynik może cię zaskoczyć!

Trójkątne

Osoby, które mają trójkątne paznokcie, są sprytne, pewne siebie i wiedzą, czego chcą. Są to doskonali manipulatorzy, którzy nie boją się walczyć o swoje.

Okrągłe

Jeśli masz okrągłe paznokcie, to znak, że jesteś duszą towarzystwa. Szybko zjednujesz sobie ludzi i jesteś godny zaufania. Uczciwość i wyrozumiałość to twoje najmocniejsze strony.

Prostokątne

Zawsze chcesz grać pierwsze skrzypce i nie znosisz, gdy ktoś odnosi się do ciebie z wyższością. Masz wyjątkowe zdolności przywódcze i głowę pełnych pomysłów, dlatego doskonale sprawdzisz się w roli szefa.

Seks jest wątkiem niezwykle popularnym w kinie! Także na srebrnym ekranie. Oto seriale, w których właśnie seks zagrał główną rolę.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów