Co kształt stóp mówi o tobie? Poznaj zaskakującą prawdę na swój temat!

Malwina Wasilewska 29.07.2020
stopy
Fotografia: Shutterstock

Poznaj prawdę na swój temat na podstawie kształtu twoich stóp. Odpowiedź może cię zaskoczyć!

Pewnie zaskoczy was fakt, że stopy mogą powiedzieć na nasz temat więcej niż może się nam wydawać. Wyróżniamy 4 typy stóp: kwadratowe, greckie, rzymskie i ostro zakończone. Sprawdźcie, jaki jest kształt waszych stóp i przeczytajcie opis znajdujący się pod obrazkiem.

Kształt stóp a osobowość

Jak czytamy na portalu que.es, wygląd naszych stóp zdradza cechy naszego charakteru. Na podstawie kształtu stóp oraz rozstawienia palców możemy dowiedzieć się, jakie są ukryte cechy naszego charakteru. Zwróćcie uwagę na poniższy rysunek i wybierzcie kształt, który najbardziej pasuje do waszych stóp. Opis pod ilustracją zdradzi prawdę na wasz temat!

HZzktkpTURBXy9hYjVjZjNiMzEwOGE4NThjYmQ5ZWYzYTc3MGJiMWVhMi5qcGeSlQLNAxQAwsOVAgDNAvjCww
Fotografia: alphabe/Shutterstock

1. Stopa rzymska

Jesteś osobą niespokojną, której zdarza się wszczynać awantury. Mimo to ludzie cię lubią i chętnie spędzają czas w twoim towarzystwie. Poza tym jesteś bardzo ciekawy świata i lubisz się uczyć.

2. Stopa kwadratowa

Masz umysł analityczny. W relacjach z innymi zawsze jesteś opanowany i w życiu kierujesz się racjonalizmem. Dzięki swojemu zawzięciu i ambicji osiągasz każdy wyznaczony sobie cel.

3. Stopa grecka

Jesteś typem osoby, której zawsze jest pełno. Lubisz w życiu dynamikę i nigdy się nie nudzisz. Masz sto pomysłów na minutę i świetnie odnajdujesz się wśród ludzi. Nie boisz się stresujących sytuacji, jednak ich nadmiar negatywnie wpływa na twoją psychikę.

4. Stopa ostro zakończona

Jesteś urodzonym marzycielem i introwertykiem. Masz wiele sekretów, którymi z nikim się nie dzielisz. Jesteś nieufny wobec ludzi. Prywatność jest dla ciebie niezwykle ważna.

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów