Co długość palców mówi o tobie? Poznaj prawdę na temat swojej osobowości

Malwina Wasilewska 07.04.2020
dłonie
Fotografia: Shutterstock

Ten psychotest zajmie ci dosłownie chwilę. Dzięki niemu dowiesz się, jaki jesteś.

Psychotesty to sposób na odkrycie prawdy temat naszej osobowości. Okazuje się, że czasami rzeczy, które wydają się nie mieć znaczenia, mogą wiele mówić o nas samych. Tak też jest w przypadku tego psychotestu.

Długość palców a osobowość

Choć może to wydawać się dziwne, długość palców wiele zdradza na temat naszej osobowości. Spójrz uważnie na swoją dłoń i zwróć szczególną uwagę na palce, a następnie przeczytaj poniższy opis. W ten sposób dowiesz się, jaki jesteś naprawdę. Efekt może cię zaskoczyć.

Palec wskazujący jest dłuższy od serdecznego

Jesteś osobą prostolinijną i godną zaufania. Ponadto cechujesz się pewnością siebie i jesteś wierny swoim przekonaniom. Nie lubisz tracić czasu, twardo stąpasz po ziemi i masz wyraźnie zaznaczone cele. W życiu uczuciowym czekasz aż druga osoba zrobi pierwszy krok.

Palec wskazujący i serdeczny są równe

Jesteś spokojną i opanowaną osobą, która unika konfliktów. Jeśli trzeba idziesz na kompromis, bo życie w zgodzie z innymi jest dla ciebie najważniejsze. Cechujesz się lojalnością wobec najbliższych i jesteś niezwykle pracowity.

Palec wskazujący jest krótszy od serdecznego

Jesteś osobą pewną siebie, charyzmatyczną i otwartą na innych. Nie boisz się wyzwań. Twoja odwaga wzbudza podziw w twoim otoczeniu. Nie bez znaczenia jest też dla ciebie twój wygląd zewnętrzny. Jesteś urodzonym perfekcjonistą.

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów