Zawartość kosmetyczki może zdradzić wiele o charakterze jej posiadaczki. Co o nim mówi kształt twojej szminki?

Katarzyna Leszczyńska 12.10.2017
Co o tobie mówi kształt twojej szminki?
Fotografia: pexels.com

Za każdą szminką stoi jej właścicielka. 

Od dawna wiadomo, że nasze cechy charakteru wpływają na to, jak komunikujemy się z innymi ludźmi. Ale nie tylko. Okazuje się, że również warunkują nasze upodobania zakupowe. Portal Goodhousekeeping.com stworzył charakterystykę kobiet, w zależności od tego, jaki kształt szminki preferują.

Zaokrąglony czubek

Jesteś osobą bardzo odważną i śmiałą. Jesteś dumna i nie wszyscy cię lubią. Masz jednak wielkie serce i zawsze jesteś gotowa do pomocy innym.

Płaska

Jesteś niezwykle czarującą osobą i ludzie lubią przebywać w twoim towarzystwie. Charakteryzujesz się inteligencją i spontanicznością. Masz jednak problemy z podejmowaniem decyzji. Komedie romantyczne nie należą do twoich ulubionych.

Szminka może dużo powiedzieć o właścicielce

Delikatnie zaokrąglona końcówka

Jesteś bardzo wrażliwa na sztukę. Wiele kobiet, które sięgają po tego typu szminki, jest artystycznie utalentowanych. Lubią komfort, dlatego ich ulubionym miejscem w domu jest salon, o który bardzo dbają. Rodzinę stawiają ponad wszystko.

Lekko ścięta

Jesteś niezwykle sprawiedliwa. Bardzo emocjonalnie reagujesz, gdy komuś dzieje się krzywda. Masz w sobie wiele empatii, dlatego ludzie ci ufają i zwierzają ci się.

Wklęsła

Jesteś pewna siebie, ale i uparcie dążysz do postawionych sobie celów. Dlatego też zazwyczaj osiągasz to, na co ciężko pracujesz. Nie boisz się wyzwań. Jesteś osobą ciekawską, która zawsze zadaje innym dużo pytań.

Szminka może dużo powiedzieć o właścicielce

W kształcie stożka

Flirt to twoja natura. Jesteś bardzo inteligentna i podobasz się mężczyznom. Choć ludzie często zarzucają ci próżność, ty nigdy nie wątpisz w siebie i zawsze jesteś dumna ze swoich osiągnięć. Twoim ulubionym zajęciem jest zwiedzanie, lubisz aktywny tryb życia.

Zakrzywiona w górę

Jesteś osobą kreatywną, ale mało asertywną. Od czasu do czasu dajesz sobie wejść na głowę. Charakteryzuje cię lojalność wobec najbliższych. Nigdy nie odmówisz nikomu pomocy i nie uprzedzasz się do nowo poznanych ludzi.

Ostro ścięta

Jesteś urodzoną liderką. Wyróżniasz się charyzmą i ambicją. Chęć bycia w centrum uwagi łączy się jednak z ogromną odpowiedzialnością. Nie wszyscy cię lubią, ale ciebie to nie interesuje. Zawsze musisz mieć ostatnie słowo.  

Szminka może dużo powiedzieć o właścicielce
Fotografia: pexels.com
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów